Bukiety ślubne trendy 2016

Dodane przez administrator
25
luty

Bukiety ślubne trendy 2016. Jak wiemy bukiet ślubny jest jednym z najważniejszych elegantów (gadżetów) Panny Młodej. Może być pięknym żywym kolorem, albo słodkim, cukierkowym wynalazkiem. Poza tradycja z rzucaniem kwitów musimy pamiętać, wiązanka stanowi część ślubnej stylizacji. Nie istnieje wzór na bukiet a więc wszystko zależy od wyobraźni Pani Młodej i dobrego smaku. Poniżej przedstawiamy kilka trendów na 2016 rok.

Kolorowa fantazja
Z kolorowych róży, maków, stokrotek i goździków możemy stworzyć piękna, kolorowa kompozycje dodając odpowiedniego rodzaju ozdoby, a uzyskasz wspaniały bukiet ślubny, że wszyscy goście będą chcieli go złapać.
bukiet1
Sukulenty i owoce
Wybieranie do bukietów sukulentów i owoców staje się coraz bardziej powszechne w czasie sezonu ślubnego. Zaletą tych roślin jest to, że rośna bez wody, żyją znacznie dłużej, i nadają się na bardzo gorąca pogodę.
bukiet2

Polne kwiaty
Ten typ bukiety kwiatów, który łączy polne rośliny wraz z najnowszymi trendami, są bardzo popularne, ale i śliczne. głównie chodzi o symbolikę roślin i ich możliwości lecznicze, (znaczenie bukietów ślubnych) głównie są to rośliny o nieregularnych rozmiarach są zazwyczaj tworzone przez suszone kwiaty, gałązki oliwne, wawrzynu, bluszczu i modnego eukaliptusa.
bukiet3

Małe bukiety

Czasami mniej znaczy więcej. Wiele młodych par stawia na minimalizm, skromna biżuteria, mały bukiet. Młodzi wolą aby wszyscy skupili się na wadze tego dnia, i na samych młodych, a niżeli na dodatkach. Jest to na-pewno dobre rozwiązanie, bo kto zapamięta miesiąc po ślubie jaki Młoda miała bukiet?
bukiet4
Pastelowe kolory
Jeśli nie chcesz aby Twój bukiet rzucał się z daleka w oczy, a nie wyróżniał się zbytnio od sukni ślubnej, polecamy bardziej pastelowe i ztonowane kolory.
bukiet5

Post a Comment