Tablice powitalne na wesele – dlaczego warto o nich pamiętać?

Dodane przez administrator
14
październik

Jednym z elementów organizacji przyjęcia weselnego jest odpowiednie rozmieszczanie gości weselnych i ustawienie przy ich nakryciach winietek. Nie jest to łatwe zadanie, ale warto je wykonać, aby nie było sytuacji, jak za starych dobrych czasów, kiedy to uczestnicy ceremonii w pośpiechu opuszczali kościół czy też Urząd Stanu Cywilnego, aby jak najszybciej dotrzeć do domu weselnego i zająć miejsce na zasadzie „Kto pierwszy, ten lepszy”.

Tablica informacyjna dla gości – na co zwróci uwagę przy ich planowaniu

W obecnych czasach praktycznie każda Para Młoda decyzje się na winietki. Aby ułatwić gościom rozeznanie się, kto gdzie siedzi, najczęściej umieszcza się przed wejściem na salę weselną tablice informacyjne. Obok niej, a w zasadzie tuż przed nią, ustawia się również tablice powitalne na wesele – https://abforwedding.pl/produkt/tablica-powitalna/

Zanim zaplanujemy takie tablice informacyjne, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii:
• Gdzie zostaną one umieszczone (w środku czy może na zewnątrz)?
• Powinny one nawiązywać do stylistyki przyjęcia weselnego. Warto sięgać po te same motyw, wzory czy kolory, które zostały wykorzystane do zaproszeń oraz innych dodatków.
• Z czego takie tablice mają być wykonane? Może to być drewno, sklejka, tektura lub tak ostatnio modne szkło. Te ostatnie są nie tylko stylowe, ale też nadają wizualnej lekkości i pasują praktycznie do także aranżacji przyjęcia.
• Jaki będą miały tytuł? Jeśli goście są obcojęzyczni, należy pamiętać o kilku wersjach językowych.
• Tablice te powinny konweniować z winietkami i informować gości, jaki jest plan stołu i które miejsce jest im przypisane.

Tablice powitalne na wesele – dlaczego warto o nich pamiętać?

Tablice powitalna dla gości weselnych są zawsze bardzo miłym gestem, dlatego warto w nie zainwestować. Najlepiej wyeksponować je w widocznym miejscu, tuż przy wejściu do sali bankietowej. Warto umieścić na nich ciekawą sentencję i zachęcić gości do zabawy. Treść może mieć charakter zarówno poważny, jak i żartobliwy. Wszystko zależy od charakteru przyjęcia weselnego.

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Post a Comment