Z podziękowaniami dla rodziców – co wybrać w ramach prezentu?

Dodane przez administrator
19
kwiecień

Jest wiele elementów, których nie można pominąć podczas ślubu i wesela, a podziękowania ślubne dla rodziców zdecydowanie zaliczają się do tej kategorii. To miły i symboliczny gest, który na pewno sprawi im wiele radości – tym bardziej przecież, że i dla nich dzień ten jest wyjątkowy.

To więc pewne – podziękowań nie wypada pominąć. Ale jak sprawić, by wypadły one jak najlepiej? Są różne sposoby, natomiast personalizowany upominek wydaje się najlepszym wyborem. Można – i zdecydowanie warto – podziękować słownie, natomiast z pewnością nie zaszkodzi, jeżeli pozostanie po tym także swego rodzaju pamiątka.

Personalizowane podziękowania dla rodziców

Wręczony w ramach podziękowań upominek może być uniwersalny, możliwości jest wiele. Nie trzeba natomiast wcale wiele wysiłku, aby pokusić się o coś więcej. O coś, co sprawi, że prezent – jaki by nie był – nabierze szczególnie osobistego charakteru.

O czym mowa? O tym, aby ozdobić podarunek samodzielnie wybranymi napisami lub zdjęciami, dzięki czemu stanie się dosłownie jedyny w swoim rodzaju. To wspaniały sposób na to, aby swój prezent zadedykować odpowiednio do okazji. Jeśli więc chodzi właśnie o podziękowania ślubne dla rodziców, nie ma chyba lepszego rozwiązania!

Jaki prezent w ramach podziękowania?

Od słów pora przejść do czynów, a więc zerknijmy na przykłady.

Kolaż ze zdjęć na płótnie PODZIĘKOWANIE ŚLUBNE DLA RODZICÓW to jedna z propozycji – niezwykle osobista, a przy tym bardzo sympatyczna. To okazja, by na pięknej ozdobie ściennej umieścić samodzielnie wybrane zdjęcia oraz napisy – symbolicznie zamykając jeden rozdział w życiu i otwierając kolejny. Wydrukowany na płótnie kolaż wygląda naprawdę pięknie i doskonale nadaje się na prezent!

Podobnie zresztą jak… komplet leżaków ze zdjęciem ORYGINALNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW. Oczywiście, ślub i wesele, cały ten dzień jest niezwykle wzruszający i podniosły, ale przecież nie ma co przesadzać z powagą. Odrobina humoru na pewno nie zaszkodzi – tym bardziej w tak efektownym połączeniu. Zestaw leżaków zachęcających do odpoczynku to świetny upominek, który wydaje się mówić wprost: córka za mąż wydana, można się zrelaksować… To samo dotyczy syna, rzecz jasna!

Jak dobrze widać na powyższych przykładach, sposobów na podziękowanie rodziców jest wiele i nie ma jednej rzeczy, która nadaje się najlepiej na prezent i już. Wręcz przeciwnie – bardzo wiele zależy od konkretnych osób. To właśnie warto wziąć pod uwagę, wybierając upominek. Co lubią rodzice, czym się zajmują, czy mają poczucie humoru – i na tej podstawie dobrać prezent. Można zwrócić się ku klasyce, jak choćby dobre wino w eleganckiej prezentowej skrzynce, a może sięgnąć po coś zupełnie oryginalnego, zaskakującego, a każda z tych opcji będzie dobra – tak długo, jak będzie dopasowana do obdarowanych.

Jeśli więc szukasz ciekawych pomysłów na podziękowania ślubne dla rodziców, wejdź na Crazyshop.pl – wybieraj spośród setek propozycji i personalizowanych prezentów, które zachwycą każdego!

Innym pomysłem na prezent może być weekendowy pobyt w hotelu ze SPA w Łodzi.

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

Post a Comment