O czym powinna pamiętać każda Młoda Para

Dodane przez administrator
1
kwiecień

O czym powinna pamiętać każda Młoda Para? Przy ślubie najważniejsza jest miłość, to każdy wie. Ale pamiętajmy że na całość składa się jeszcze kilka innych rzeczy, dzięki którym że dzień ślubu jest doskonały, a przede wszystkim jest taki jaki sobie wyśniłaś. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych czynników, o których warto pamiętać a często je pomijamy.

Dziś jest Twój wielki dzień, wstajesz rano, zestresowana, nie wiesz od czego zacząć?

1. Wstań, weź głęboki oddech, uśmiechnij się, ubierz się w coś delikatnego i wygodnego. Zjedz porządne śniadanie, zapewne stres nie pozwoli Ci nic zjeść, ale mimo wszystko spróbuj. Kolejny treściwy pokarm czeka Cię na weselu, a więc? Musisz mieć dużo energii, iż najbliższą prawie dobę będziesz na bardzo wysokich obrotach, może jakaś dobra mocna kawa przy okazji.
2. Odetchnij, i ponownie głęboki wdech! i wydech! Postaraj się czerpać z tego dnia jak najwięcej radości, poczuj się jak królewna, ktoś zrobi Ci makijaż, ktoś ubierze Cię w suknię, wokoło fotograf, kamerzysta, poczuj się jak na planie filmowych. Pamiętaj ten poranek zdarza się tylko raz. Delektuj się tą chwilą! Wszystko, co mogłaś zaplanować, załatwić i przypilnować, na pewno już zrobiłaś, a reszta została rozdysponowana pomiędzy świadków, rodziców, przyjaciółkę. Tobie nie pozostaje nic innego, jak chłonąć każdą chwilę tego dnia i cieszyć się nim.

3. Tuż przed drogą do ołtarza weź głęboki wdech, pierś do przodu, trzymaj głowę wysoko, bukiet trzymaj obiema rękami najniżej jak to tylko możliwe, niech dodaje Ci jeszcze więcej blasku. Jesteś w centrum uwagi, wszyscy patrzą na Ciebie i podziwiają jak wyglądasz niebanalnie, księżniczka! Oj tak.

4. Pamiętaj, że ślub jest wielkim wydarzeniem w Twoim życiu, i od dziś wiele się zmieni w nim, fakt jest to także wielkie przyjęcie, ale to tylko dodatek. Jest to okazja dla Was, aby stworzyć coś wspólnie od początku do końca, aby wyrazić siebie jako jednostkę, ale również jako parę.

5. Poproś świadków aby „rządzili” w tym dniu, niech pozwolą Wam bawić się i korzystać na maaaxa z tego dnia, a oni (mniemam że znają swoje role) ustalają szczegóły z orkiestrą, pilnują abyście się dobrze bawili, jak i dopilnowali gości.

6. Jest gorąca? dzieje się ? wyjdźcie na chwilę z wesela, znajdźcie 10 minut aby wydostać się po za salę tylko we dwoje. Znajdźcie spokojną ławeczkę, ciche miejsce, przytulcie się, spójrzcie sobie w oczy, odpocznijcie sobie trochę, a co najważniejsze spędźcie chwilę sam na sam, jako małżeństwo.

7. Wracamy na salę, bawcie się dobrze do białego rana. A reszta ? porozmawiamy o tym jutro jak się wyśpicie.
Post a Comment