3 pomysły na ślub w wielkim stylu

Dodane przez administrator
6
grudzień

Ślub to najważniejszy moment w życiu. Każdy chciałby, żeby ten dzień był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Często o powodzeniu świadczą najdrobniejsze detale – odpowiednio dobrane kolory, faktury tkanin i kwiaty… Wszystko to wprawia parę młodą i gości w niepowtarzalny nastrój, tworząc cudowną atmosferę. Jeżeli marzysz o ślubie z bajki, czytaj dalej!

  1. W cieniu starego drzewa
  2. Nad brzegiem jeziora
  3. Bajkowy ogród w środku zimy

W cieniu starego drzewa

Wielbiciele niebanalnych rozwiązań zakochają się w idei weselnego przyjęcia na powietrzu, w cieniu wielkiego drzewa. Imprezę można przygotować na wynajętej przestrzeni albo we własnym ogrodzie, jeżeli dysponujemy tylko sporym kawałkiem płaskiej powierzchni i charakterystycznym drzewem. Na jego gałęziach można powiesić lampiony, tak, aby stworzyć unikalną atmosferę, gdy zapadnie już zmrok. Stoły dla gości można porozstawiać wokół drzewa, żeby stało się centralnym miejscem. Możemy też rozstawić parkiet dla gości u jego stóp. Wszystko wedle uznania. Całość dopełnią bukiety ślubne starannie poukładane na stołach.

Nad brzegiem jeziora

Ci, którzy z nostalgią wspominają wakacyjne czasy spędzone nad jeziorem i marzą o wyjątkowym weselu, mogą postawić na przyjęcie nad brzegiem wody. Idealnie sprawdzą się tutaj lokale usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie jezior i rzek, a także działki z widokiem na akweny wodne. Wszystko zależy od pory roku i panującej na zewnątrz aury. Jeżeli pogoda dopisuje a do dyspozycji mamy spory obszar pod gołym niebem, możemy zastosować klasyczne namioty i baldachimy. Aby nadać wszystkiemu stylu i elegancji, trzeba postawić na dodatki w postaci drewnianych podestów, żeglarskich sznurów i oczywiście kwiatów. Te potrafią naprawdę wiele zdziałać. Pamiętajmy, że zaufany florysta to podstawa.

W sieci można znaleźć bogatą ofertę, wystarczy wpisać np. kwiaciarnia Kraków, a naszym oczom ukazuje się długa lista opcji. Sam kontakt to nie wszystko, dobrze jest zapoznać się z recenzjami i opiniami użytkowników. Najważniejsze u dobrego kwiaciarza będą gust, podejście do klienta i oczywiście terminowość. W końcu w tym najważniejszym dniu nikt nie może nas zawieść.

Bajkowy ogród w środku zimy

Jeżeli marzymy o przyjęciu w pięknym, kolorowym ogrodzie, a za oknem zima w pełni, nie oznacza to, że musimy zrezygnować z planów. Przy dzisiejszych możliwościach, tak naprawdę ograniczają nas tylko finanse. Wynajmując salę w domu weselnym, restauracji czy hotelu możemy przygotować iście bajeczną dekorację, która będzie do złudzenia przypominać prawdziwy ogród. W wybranej kwiaciarni można zamówić bukiety ślubne z wiejskich kwiatów, np. https://takiekwiatki.pl/bukiety-slubne-krakow, a także duże żywe rośliny w doniczkach. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i stylu na jaki się zdecydujemy. Jeżeli przyjęcie będzie organizowane dla większej liczby gości, być może nie obejdzie się bez kontaktu z większą hurtownią. Możemy odwołać się do wiejskiego, babcinego ogrodu, ustawiając duże donice z wysoką trawą ozdobną. Można nawet zorganizować niewielkie drzewa, które okażą się prawdziwą atrakcją. Mówiąc o drzewach, nie trudno nie wspomnieć o palmach. Jeśli państwo młodzi tęsknią do ciepłych krajów i z utęsknieniem wspominają tamtejszy klimat, mogą przenieść go na ten jeden, wyjątkowy dzień do sali weselnej. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak! To całkiem możliwe. Jak mawia klasyk, dla chcącego nic trudnego. Dobierając do tego odpowiednie oświetlenie, dekoracje i muzykę przenosimy się kilka tysięcy kilometrów na gorące południe Europy.

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

Post a Comment