Zaproszenia ślubne – postaw na personalizowane grafiki!

Dodane przez administrator
20
październik

Ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu pary, która decyduje się spędzić razem resztę życia. W tym dniu liczy się każdy drobiazg, jaki zostanie zapamiętany, jako element niepowtarzalnej atmosfery weselnej. Tradycją jest zapraszanie rodziny i przyjaciół do wspólnego świętowania tej wyjątkowej okazji, a zaproszenia ślubne to jeden z detali, jakie współtworzą jej niepowtarzalny klimat.

Zaproszenia na ślub – coś więcej, niż kawałek papieru

Zaproszenia ślubne, są niczym oddech wina tuż po otwarciu butelki. To zapowiedź wspólnego świętowania z dwojgiem bliskich osób – w tym dniu najszczęśliwszych na świecie. Zaproszenia nie tylko informują o dacie i miejscu uroczystości, ale też często są zapowiedzią stylu, w jakim będzie urządzana. Oddają również nastroje pary młodej – uroczyste, romantyczne, pełne oczekiwania. Dla najbliższych, ten z pozoru nieistotny, niewielki kartonik, stanowi czasem cenna pamiątkę przechowywaną pieczołowicie w albumie rodzinnym.

Co para młoda może zrobić, aby zaproszenia ślubne były dla oprawy wesela prawdziwą „kropką nad i” oraz wisienką na torcie? Doskonałym pomysłem są personalizowane zaproszenia na ślub, jakie można zamówić w naszym sklepie.

Zaproszenia na miarę

Zamówienie spersonalizowanych zaproszeń na ślub, to najlepszy pomysł, by podkreślić indywidualny charakter tej wyjątkowej uroczystości. Wybierając grafikę i kolorystykę zaproszeń, możecie doskonale dopasować ją do Waszych upodobań i stylistyki, jaką charakteryzować się będzie weselny wystrój i dodatki. Nie poprzestawajcie na nadruku Waszej daty i imion, ale starannie dobierzcie grafikę i styl zaproszeń tak, by były naprawdę wyjątkowe – po prostu Wasze. Niech stanowią harmonijną całość z innymi detalami, które będą tworzyć oprawę ślubu i weselnego przyjęcia – wizytówkami, pudełkami na karki pamiątkowe, czy wystrojem sali.

W poszukiwaniu zaproszeń idealnych

Zanim zaczniemy planować własny ślub, nie zdajemy sobie zupełnie sprawy, jak trudny jest wybór odpowiedniego wzoru zaproszeń. Z pozoru zadanie wydaje się proste – chodzi przecież tylko o poinformowanie zaproszonych gości o dacie i miejscu uroczystości. Jednak wybór odpowiedniej grafiki, stylu i kolorystyki zaproszeń jest tym, co niejednokrotnie przez wiele dni spędza przyszłym małżonkom sen z powiek. Tym bardziej, że oferta sklepów ze ślubnymi dodatkami często bywa monotematyczna, co zmusza do poszukiwań w wielu różnych miejscach. Jeśli trafiliście do sklepu ŚlubneZakupy.pl, znajdujecie się w doskonałym miejscu, aby spośród różnorodnej oferty wzorów wybrać i spersonalizować te jedyne, idealne zaproszenia na Wasz ślub.

Romantycznie, czy z humorem?

Oferujemy zaproszenia ślubne, które możecie świetnie dostosować do stylu, w jakim urządzacie swoje wesele. Wśród naszej bogatej oferty, znajdziecie wzory:

  • romantyczne
  • ekologiczne
  • glamour
  • eleganckie
  • zabawne
  • … i wiele innych, o interesującej grafice i w bardzo różnorodnej kolorystyce.

Bez względu na to, czy stawiacie na grafikę z motywami tradycyjnymi w stonowanej kolorystyce, czy na nowoczesną formę eko-zaproszeń, z pewnością w naszym sklepie znajdziecie coś dla siebie.

Śledzimy trendy mody ślubnej, która rządzi również takimi detalami, jak zaproszenia na ślub i wesele. Możecie być pewni, że zamówione u nas zaproszenia, którym dacie indywidualne oblicze własnym tekstem i wyborem detali graficznych, bazować będą na najmodniejszych motywach. Będą też wykonane perfekcyjnie w każdym calu.

Zaproszenia w komplecie z kopertą

Zaproszenia, podobnie jak kartki okolicznościowe, zwykle występują w kompletach z kopertami. Często są to jednak koperty białe, odpowiadające jedynie kształtem i wielkością zaproszeniom, które zawierają. Czasem ewentualnie występują w kolorystyce głównego motywu graficznego z bilecika i zaproszenia. W przypadku zaproszeń ślubnych, jakie oferujemy w naszym sklepie, macie do czynienia z kompletem zaproszenie plus koperta, który doskonale się komponuje kolorystycznie i graficznie. W wielu przypadkach macie wybór – koperta z wyklejką ozdobioną komponującą się z zaproszeniem grafiką, lub bez takiej indywidualnie dopasowanej wyklejki.

Możliwość wyboru tekstu na bilecik

Personalizacja zakupionych w naszym sklepie zaproszeń ślubnych, obejmuje również możliwość wyboru spośród wielu tekstów na bilecik zaproszeniowy tego, który Wam odpowiada najbardziej.

Jeśli oglądaliście już gdzieś gotowe wzory zaproszeń ślubnych, z pewnością zwróciliście uwagę na pewien niewygodny fakt – jedne zaproszenia podobały się Wam z uwagi na grafikę, inne – z powodu tekstu. Możliwość dopasowania tekstu do każdej grafiki, jaka Was zachwyci to gwarancja uzyskania w pełni indywidualnego efektu. Zwłaszcza, że nie musicie korzystać z jednego z wielu gotowych wzorów. Możecie przysłać własne teksty i wtedy zaproszenia będą jedyne w swoim rodzaju i naprawdę tylko Wasze.

Zaproszenia z własnym tekstem, to najlepszy sposób na pokazanie gościom, jak ważna jest dla Was ich obecność w tym radosnym dniu. Macie jakieś wspólne powiedzonka? Żartobliwe pseudonimy, pod jakimi znają Was najbliżsi przyjaciele, których chcecie zaprosić? Wykorzystajcie je! Wywołajcie na twarzach przyjaciół uśmiech rozczulenia, kiedy będą otwierać Wasze personalizowane zaproszenia na ślub.

Humorystyczne wierszyki na zaproszeniach, są w modzie od wielu lat. Zwłaszcza, kiedy mówią o tej konkretnej parze i zostały stworzone specjalnie dla niej. Jeśli macie własne ukryte talenty, lub zabawne teksty na zaproszenia może dla Was stworzyć ktoś bliski, ubierzcie je po prostu w odpowiednią szatę naszych personalizowanych zaproszeń ślubnych. Goście będą zachwyceni jeszcze zanim zacznie rozbrzmiewać weselna muzyka.

Stwórzcie najpiękniejsze zaproszenia na swój ślub

Jesteście w idealnym miejscu i momencie, by zająć się tworzeniem i zamawianiem waszych niepowtarzalnych, personalizowanych zaproszeń na ślub. Kiedy już wybierzecie odpowiednią grafikę i prześlecie nam treść, jaką chcecie umieścić na zaproszeniach, pozostanie jedno – oczekiwanie na przesyłkę. Nie zwlekajcie z zamówieniem, abyśmy mogli zdążyć dostarczyć Wasze zaproszenia na czas.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

Post a Comment