Trendy 2016 – Suknie Ślubne

Dodane przez administrator
23
listopad

Mamy prawie koniec roku, święta już za nie spełnia miesiąc, tegoroczne Panny Młode zakończyły swój wielkie dzień, a Panny Młode 2016 biegają za salą, zespołem czy fotografem, ale przede wszystkim zaczynają rozglądać się za swoją wymarzoną suknią ślubną.

Na wielkich wybiegach pojawiają się już pierwsze propozycje na wiosnę 2016. Nadal utrzymuje się trend przeźroczystych dekoltów pokrytych aplikacjami koronkowymi, coraz więcej modeli sukni, od bardzo krótkich, przez asymetryczne, po długie z ciągnącym się trenem.
Suknie z rękawami nadal obowiązują ale, już nie tylko długie czy 3/4, ale niemal w każdej długości, z naciskiem na krótkie w długości pomiędzy barkiem a łokciem.
Kolejny sezon będzie bardziej obfity w nowości, wszystko będzie intensywniejsze, wręcz nieco przesadzone. Jeśli przeźroczystości, to już nie tylko na dekolcie czy plecach, ale prawie wszędzie… niby wszystko zakryte, ale tylko iluzoryczną tkaniną, a nawet można powiedzieć że im więcej prześwituje tym lepiej. Jeśli koronki, to grube, wręcz wychodzące z sukni w postaci wzorów 3D. Spódnice sukni ogromne, wielowarstwowe, ale z lekkich tiuli. Zdecydowanie najmocniejszym akcentem przyszłorocznych kolekcji jest dekolt w V. Pojawia się on u niemal wszystkich projektantów, ale i tu nie jest to bezpieczne delikatne wycięcie, a głębokie, odważne, pokazujące naprawdę dużo. Te i jeszcze kilka innych nurtów (może garnitur do ślubu lub suknia w piórach?).

Jak zazwyczaj z roku na rok wiele się zmienia, tak w trendach na 2016 niewiele zobaczymy zmian, a raczej te same kroje, wzbogacone o bardziej „Odważne kroje” jak i suknie z tzw. „wielkim WOW!”. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów

Duże, Wielowarstwowe Spódnice
1
Monique Lhuillier

Krótkie Rękawki
2
Oscar de La Renta

Głębokie Dekolty V
3
Monique Lhullier

Peleryny
4
Monique Lhullier

Trendy 2016 – Suknie Ślubne Wymarzony Ślub

 

Post a Comment