Plany na styczeń? Odwiedź największe targi ślubne w Małopolsce!

Dodane przez administrator
22
październik

Wraz z początkiem 2016 roku na terenie Małopolski odbędą się największe targi ślubne w naszym województwie. Targi Młodej Pary, bo właśnie taką nazwę będzie nosiło wydarzenie, rozpoczną się 10 stycznia w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Imprezę poprowadzi natomiast znany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

Beautiful wedding couple , groom kisses the brideZa wielkością wydarzenia przemawiają przede wszystkim liczby. Targi Młodej Pary to największa w Krakowie przestrzeń wystawiennicza licząca ponad 6 000 m2 powierzchni wolnej od barier architektonicznych, 300 wystawców, 700 darmowych miejsc parkingowych i spodziewane 5 000 odwiedzających. To tylko kilka z wielu zalet wydarzenia, o jakim będzie głośno w najbliższym czasie. Choć do imprezy zostały prawie trzy miesiące, organizatorzy już dziś są pewni jej sukcesu. – Na ten moment ponad 100 wystawców zarezerwowało powierzchnię na Targach. Liczba ta stale się powiększa, w związku z czym jesteśmy przekonani, że szybko uzbieramy komplet – zapewnia Szczepan Łowiński z firmy Intact Group organizującej Targi. – Nie martwimy się również o zainteresowanie odwiedzających. Zadbaliśmy bowiem nie tylko o imponującą liczbę wystawców, lecz także szereg dodatkowych atrakcji oraz imponującą oprawę multimedialną. Między innymi dzięki temu z pewnością przyciągniemy liczną grupę mieszkańców Małopolski – zapewnia Szczepan Łowiński.
Czego oprócz znanej formuły targowej mogą spodziewać się goście odwiedzający imprezę? Podczas Targów na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, konkursy z cennymi nagrodami oraz darmowe prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów poszczególnych dziedzin. Pokazy po części wstępnej zostaną przeniesione ze sceny do specjalnie wydzielonych sali konferencyjnych. Dodatkową atrakcją dla przyszłych par młodych z pewnością będą występy zespołów weselnych, które odbędą się w przygotowanej do tego celu części EXPO. – Zależy nam na tym, żeby pokazy poszczególnych zespołów odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach zarówno dla muzyków, jak i słuchaczy – tłumaczy Karol Klimek, drugi z organizatorów Targów. – Dzięki wydzielonej strefie zespoły będą mogły swobodnie prezentować swoje umiejętności, pozwalając innym gościom na spokojne zwiedzanie stoisk wystawców.

Targi zostały zaplanowane praktycznie na cały dzień (od godz. 10:00 do 18:00), dlatego organizatorzy zadbają również o komfortowe warunki dla wystawców i zwiedzających. To właśnie dla nich na terenie całego obiektu przygotowane zostaną specjalne strefy relaksu, w których będzie można napić się kawy, skorzystać z usług cateringowych czy też po prostu odpocząć. W EXPO działa także przestronna restauracja, która jednorazowo może pomieścić i obsłużyć nawet 200 osób. Wszystkie te atrakcje czekają na zwiedzających już 10 stycznia 2016 roku, a bilet wstępu to koszt jedynie 20 zł.
Pewni sukcesu organizatorzy już dziś zachęcają do śledzenia bieżących informacji związanych z wydarzeniem na stronie www.targimlodejpary.pl oraz Facebookowym profilu Targów.

Post a Comment