Targi Ślubne Biała Podlaska 2016

Dodane przez administrator
15
grudzień

Planujesz ślub i wesele? W ciągu jednego dnia i w jednym miejscu załatwisz 99% rzeczy, które potrzebne będą Ci do ślubu.

10 stycznia 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół nr 5 w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 30 odbędzie się XV Wielka Gala Ślubna zorganizowana przez portal ślubno-weselny slubwbialej.pl. W poprzedniej edycji z ofertą zaprezentowaną przez ponad 40 wystawców zapoznało się ponad pół tysiąca zwiedzających. Gala ślubna to wydarzenie skierowane do narzeczonych planujących ślub, a także wszystkich którzy chcieliby poznać trendy obowiązujące w nadchodzącym roku.

Dzięki różnorodnej ofercie zwiedzający mogą zaledwie w ciągu kilku godzin wybrać oprawę muzyczną wesela, dobrać idealnie pasującą suknię czy garnitur, skorzystać z porady wizażystek, zamówić zaproszenia oraz wybrać inne usługi niezbędne przy planowaniu tego dnia. Targi to nie tylko prezentacja firm i produktów, ale przede wszystkim specjalna, atrakcyjna oferta przygotowana z myślą o zwiedzających. To także szansa na udział w konkursach i wygranie wartościowych nagród ufundowanych przez wystawców, w tym nagrody głównej – oprawy wesela wartej w tym roku 12 tysięcy złotych – mówi Przemysław Trawicki z portalu Ślub w Białej, organizator targów.
Udział w konkursie głównym będą mogły wziąć udział osoby, które skompletują wszystkie kupony ze Słowa Podlasia. Targi ślubne rozpoczną się o godzinie 11 a zakończą ok. 18 a całe wydarzenie poprowadzi znany i lubiany konferansjer Wojciech Nikoniuk.
Główną atrakcją imprezy są pokazy kolekcji ślubnych i wieczorowych La Novii oraz Atelier Sylwii Redy a także garniturów od firmy Master Męski, które przyciągają tłumy zainteresowanych nowinkami w świecie mody. Dodatkowo wśród licznych atrakcji organizatorzy wymieniają koncert zespołu Mariall oraz nowej formacji muzycznej Spełnienia Marzeń, pokaz tańca w wykonaniu profesjonalistów ze szkoły tańca Juszczyków, zdjęcia w fotobudce oraz wiele innych np. kącik dla dzieci z konikami mechanicznymi.
Więcej informacji na stronie slubwbialej.pl zakładka targi ślubne 2016.

Plan gali
11.00 Uroczyste otwarcie gali
12.00 Koncert – Spełnienia marzeń
13.15 Konkurs (quiz z nagrodami)
13:50 Pokaz garniturów Master Męski
14.15 Pokaz mody ślubnej i wieczorowej Atelier Sylwia Reda
14.30 Pokaz tańca Szkoły Juszczyków
15.00 Pokaz mody ślubnej i wieczorowej Atelier Sylwia Reda
15.15 Pokaz tańca Szkoły Juszczyków
15.30 Koncert – Spełnienia marzeń
16:00 Koncert zespołu muzycznego Mariall
16:30 Pokaz garniturów Master Męski
17.00 Pokaz mody ślubnej Salon Sukien ślubnych La Novia
17.30 Wręczenie nagród (nagroda główna, nagroda za 2 i 3 miejsce)
plakat-XV

Post a Comment