Odwiedź największe targi ślubne w Małopolsce!

Dodane przez administrator
9
styczeń

Już w najbliższą niedzielę (10 stycznia) będą miały miejsce największe targi ślubne w naszym województwie. Targi Młodej Pary, bo właśnie taką nazwę będzie nosiło wydarzenie, odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO. Imprezę poprowadzi znany prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

Za wielkością wydarzenia przemawiają przede wszystkim liczby. Targi Młodej Pary to największa w Krakowie przestrzeń wystawiennicza licząca ponad 6 000 m2 powierzchni wolnej od barier architektonicznych, blisko 200 wystawców, 700 darmowych miejsc parkingowych i spodziewane 5 000 odwiedzających. A to zaledwie kilka z wielu mocnych stron tego wydarzenia. Organizatorzy już dziś są pewni sukcesu. – Nie martwimy się o zainteresowanie odwiedzających. Zadbaliśmy bowiem nie tylko o imponującą liczbę wystawców, lecz także o szereg dodatkowych atrakcji oraz doskonałą oprawę multimedialną. Między innymi dzięki temu z pewnością przyciągniemy liczną grupę mieszkańców Małopolski – przewiduje Szczepan Łowiński z firmy Intact Group organizującej Targi.
Czego oprócz znanej formuły targowej mogą spodziewać się goście odwiedzający imprezę? Podczas Targów na scenie odbędą się pokazy mody ślubnej, konkursy z cennymi nagrodami oraz darmowe prelekcje i warsztaty prowadzone przez ekspertów poszczególnych dziedzin. Pokazy po części wstępnej zostaną przeniesione ze sceny do specjalnie wydzielonych sal konferencyjnych. Dodatkową atrakcją dla przyszłych par młodych z pewnością będą występy zespołów weselnych, które odbędą się w przygotowanej do tego celu części EXPO. – Zależy nam na tym, żeby pokazy poszczególnych zespołów odbywały się w jak najbardziej komfortowych warunkach zarówno dla muzyków, jak i słuchaczy – tłumaczy Karol Klimek, drugi z organizatorów Targów. – Dzięki wydzielonej strefie zespoły będą mogły swobodnie prezentować swoje umiejętności, pozwalając innym gościom na spokojne zwiedzanie stoisk wystawców.

Targi zostały zaplanowane praktycznie na cały dzień (od godz. 10:00 do 18:00), dlatego organizatorzy zadbają również o komfortowe warunki dla wystawców i zwiedzających. To właśnie dla nich na terenie całego obiektu przygotowane zostaną specjalne strefy relaksu, w których będzie można napić się kawy, skorzystać z usług cateringowych czy też po prostu odpocząć. W EXPO działa także przestronna restauracja, która jednorazowo może pomieścić i obsłużyć nawet 200 osób. Wszystkie te atrakcje czekają na zwiedzających już 10 stycznia, a bilet wstępu to koszt jedynie 20 zł.
Pewni sukcesu organizatorzy zachęcają do śledzenia szczegółowych informacji związanych z wydarzeniem na stronie targimlodejpary.pl oraz facebookowym profilu Targów.

Post a Comment