Spraw by Twój ślub był idealny – obrączki!

Dodane przez administrator
1
maj

Ślub to życiowe wydarzenie, którego uświetnieniem, celem i pamiątką na lata są obrączki. Chwila ślubu tak piękna i uroczysta nie powtórzy się nigdy więcej, ale na zawsze zostaną z nami dwa złote pierścienie na palcach serdecznych. Zadbajmy, więc o ten jakże ważny element uroczystości jak nałożenie sobie obrączek. Jak wybrać idealne obrączki, na co zwrócić uwagę? Poniżej prezentujemy wybrane obrączki ślubne Marko wraz z podziałem m.in. ze względu na próbę, kolor czy oprawiony kamień oraz ich z krótką charakteryzacją.

Podział ze względu na próbę:

333 (8K)

Są to standardowe złote obrączki. Półokrągłe i klasyczne, bez zdobień. Niech Cię nie zwiedzie ich surowy design. Piękno tkwi w idealnym wykonaniu. Brak zdobień i niezwykła trwałość sprawią, że długo nie stracą swojego blasku.

585 (14K)

Złote, białe z diamentami, cyrkoniami, kryształami – wszystko to po to by podkreślić niezwykłość chwili, jaka jest przed Wami. Jeśli stawiacie na wyjątkowość i jakość – wybierzcie obrączki 585 (14K)

Podział ze względu na kolor:

Złoto białe

Jeśli lubicie niestandardowe rozwiązania białe złoto będzie pięknym kruszcem, z jakiego wykonane zostaną wasze obrączki. Chłód białego złota to elegancja w każdym calu.

Złoto żółte

Niech tradycji stanie się zadość! Tradycyjne rozwiązania zawsze cieszą się największą popularnością. Pięknie błyszczące żółte złoto od zalania dziejów rzuca się w oczy. Te obrączki zauważy każdy. Połyskliwe i piękne żółte złoto będzie Waszą ozdobą przez długie lata.

Białe i żółte złoto

Czy może być coś piękniejszego niż idealna harmonia? Białe i żółte złoto w oryginalnym połączeniu symbolizują wieczne połączenie kobiety i mężczyzny. Nikt nie przejdzie obojętnie obok takiego cuda.

Trójkolorowe złoto

Połączenie złota białego, różowego oraz żółtego to awangardowy, niestandardowy styl. Idźcie z duchem czasu i wybierzcie to oryginalne połączenie. Wszyscy goście weselni będą podziwiali coś tak rzadko spotykanego, a Wy będziecie cieszyli się pięknymi kolorami na Waszych dłoniach przez długie lata!

Podział ze względu na szerokość:

Szerokość 5-5,9 mm

Standardowa szerokość obrączek zapewni Wam niezwykłą wygodę użytkowania. Jest to szczególnie ważne w wymagających zawodach takich jak elektryk czy budowlaniec. Również Pani zajmująca się domem doceni dobrze dopasowaną obrączkę.

Szerokość 6-6,9 mm

Duża szerokość obrączki to nie lada ozdoba. Każdy zauważy ten połyskujący krążek na Twoim palcu. Jeśli lubisz się wyróżniać – ta grubość obrączki będzie idealna.

Podział ze względu na producenta:

PZ Stelmach

To unikalne, trójkolorowe połączenia zdobień i kształtów. Może odnajdziesz swój ideał obrączek tu gdzie tradycja splata się z nowoczesnością?

Łazur

Bogactwo kolorów, szeroki wybór zdobień i szlifów? Piękno i elegancja w każdym karacie? Producent „Łazur” zapewnia dbałość o każdy szczegół. Niech ten idealny dzień Twojego życia będzie jeszcze piękniejszy!

Złoty skorpion

Piękno nie jedno ma imię, a co ze złotymi obrączkami? Złoty skorpion zagwarantuje Ci niesamowity blask i trwałość obrączek, o jakiej marzysz.

Marko

Niech dzień ślubu będzie wyjątkowy! Obrączki Marko są wykonane z najlepszego jakościowo złota. Wybieraj w wachlarzu zdobień i kolorów oraz kształtów.

Podział ze względu na oprawiony kamień:

Brylant

Brylanty to najpiękniejszy kamień na świecie, dokładnie jak miłość między Wami, która powinna być piękna i najcenniejsza. Niech blask brylantów uświetni Waszą ślubną ceremonię!

Cyrkonia

Cyrkonia to praktyczne rozwiązanie. Wyglądem przypomina brylant, pięknie odbija światło i sprawia, że obrączka nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Bez kamienia

Standardowa wersja obrączek nie zawierająca kamieni, ani niepokryta zdobieniami, to niewątpliwie najbardziej praktyczne rozwiązanie. Obrączki te odporne są na uszkodzenia mechaniczne, możecie w nich wykonywać niemalże każdy rodzaj pracy. Ich niezwykłe piękno uświetni Waszą ślubną ceremonię i przyszłe dni.

Przedział cenowy

Niezależnie od Waszego budżetu i oczekiwań, co do wykonania obrączek ślubnych, bez wątpienia znajdziecie coś na swoja kieszeń. Obrączki sprawią, że Wasz ślub będzie idealny i niezapomniany. W przyszłości patrząc na Wasze splecione dłonie i obrączki błyszczące blaskiem Waszej miłości, będziecie z czułością wspominać ten niezwykły dzień – dzień ślubu, który połączył Was na zawsze.

Wszystkie zaprezentowane powyżej zdjęcia przedstawiają obrączki dostępne w sklepie internetowym z biżuterią – Marko.

One Comment

Post a Comment