Plakat ślubny – przywitaj swoich gości weselnych z klasą!

Dodane przez administrator
17
lipiec

Artykuł powstał we współpracy z Empik Foto

Pierwsze wrażenia gościa po przybyciu na salę weselną mogą zadecydować o jego ostatecznym nastroju, który będzie mu towarzyszył przez całą uroczystość. Warto więc przyłożyć do tej kwestii szczególną uwagę i sprawić, by gość już na samym wstępie poczuł się mile widziany, odpowiednio przywitany i zachęcony do świętowania. Wiele elementów może mieć wpływ na samopoczucie zaproszonych osób. Początki hucznych uroczystości takich, jak wesele mogą być szczególnie trudne zarówno dla gości, jak i dla pary młodej. W tym dniu z reguły wszystkim towarzyszą gorące emocje takie jak: napięcie, ekscytacja oraz nierzadko także trema i stres. Aby wprowadzić na weselu miłą atmosferę i złagodzić podobne uczucia można wykorzystać kilka sprawdzonych trików, wśród których na szczególne zainteresowanie zasługuje tablica powitalna.

Czym jest tablica powitalna na wesele?

Tablica powitalna na wesele to po prostu stojak z plakatem ślubnym, który ustawia się przy wejściu na salę weselną w celu uprzejmego powitania swoich gości, podziękowania za ich przybycie oraz życzenia im miłej zabawy. Prosty i niedrogi w realizacji gest, a może zdziałać naprawdę wiele. Miły komunikat skierowany w stronę gościa ma szansę szybko go rozluźnić i pozwolić mu poczuć się swobodniej. Dzięki temu chętniej i odważniej wejdzie na salę weselną, przywita się z innymi gośćmi i zajmie swoje miejsce przy stole.

Co napisać na plakacie ślubnym?

Informacja, która znajdzie się na plakacie ślubnym zależy wyłącznie od Was. Pamiętajcie, że to Wasze wesele i Wasz wyjątkowy dzień, dlatego powinna podkreślać Wasze osobowości, a także styl i charakter uroczystości. Komunikat może być oficjalny, ale także bardziej humorystyczny i zabawny. Nie zapominajcie jednak o zwykłej uprzejmości, która jest tu kluczowa, aby ten rodzaj dekoracji odpowiednio spełniał swoją funkcję. Przywitajcie i zachęćcie swoich gości do wspólnego świętowania. Na plakacie ślubnym możecie na przykład napisać:

  • „Witamy Rodzinę i Przyjaciół. Dziękujemy, że jesteście z nami”
  • „Witajcie na naszym weselu! Miło nam, że, zechcieliście celebrować z nami ten wyjątkowy dzień!”
  • „Witamy! Tutaj zaczyna się nasza historia. Życzymy Wam udanej zabawy”

Przemyślcie, w jaki sposób pragniecie powitać gości i po prostu spróbujcie wdrożyć ten pomysł w życie.

Plakat ślubny – jak jeszcze go wykorzystać?

Personalizowany plakat ślubny można wykorzystać nie tylko jako tablicę powitalną na wesele, ale także np. jako menu przy drink barze, czy jako plakat zachęcający do wpisania się w księgę gości. Dobrym pomysłem jest też wykonanie galerii zdjęć w przedsionku sali weselnej, gdzie ustawicie stojaki z Waszymi wspólnymi zdjęciami z początku znajomości, wspólnych wakacji, czy innych okoliczności, które są dla Was ważne i przywołują miłe wspomnienia.

Jeśli poszukujecie inspiracji na swój idealny plakat ślubny, zapoznajcie się z ofertą sklepu internetowego Empik Foto, gdzie specjalnie dla Was udostępniliśmy szereg oryginalnych projektów, które współgrają także z innymi materiałami ślubnej papeterii dostępnych w naszej ofercie. Nasze kolekcje materiałów weselnych, na które składają się:

  • winietki ślubne,
  • menu weselne,
  • numery stołów,
  • plan stołów weselnych,
  • naklejki,
  • księga gości,
  • plakaty ślubne.

Takie materiały zaprojektowaliśmy starannie i zgodnie z najmodniejszymi ślubnymi trendami. Wybierz kolekcję boho, botaniczną, glamour, elegancką lub minimalistyczną i zaplanuj ślub swoich marzeń.

Post a Comment