Zalety organizacji wesela pod miastem

Dodane przez administrator
28
kwiecień

Artykuł sponsorowany

Organizacja wesela poza miastem ma wiele zalet. Możliwość zabawy do białego rana, dobry dojazd oraz odpoczynek od hałasu miasta to tylko kilka z nich. Sala w okolicach Poznania zapewni niepowtarzalny klimat i mnóstwo miejsca na zabawę weselną.

Wesele pod Poznaniem – zalety zabawy poza miastem

Istnieje wiele powodów, dla których organizacja wesela poza miastem będzie doskonałą inwestycją. Wyjatkowe wydarzenie wymaga wspaniałej oprawy – a okolice Poznania obfitują w malownicze krajobrazy i niesamowite widoki. Jeśli zależy Ci na atmosferze i oryginalnych zdjęciach z wesela, warto zarezerwować dom weselny poza miastem. Zabawa w oddalonym od centrum domu weselnym będzie bardziej swobodna i kameralna. Nie będzie też słychać hałasu i zgiełku miasta, a większa przestrzeń na zewnątrz pozwala na zorganizowanie przyjęcia na świeżym powietrzu. Miejsca poza miastem często oferują dostępność noclegów, dzięki czemu goście nie muszą się martwić powrotem do domu.

Niezapomniane przyjęcie weselne na łonie przyrody

Nasza sala weselna położona jest zaledwie 15 minut jazdy od Poznania, w malowniczej i cichej okolicy. Dom weselny z dala od zgiełku miasta oferuje gościom elegancką, pełną słońca salę bankietową z przestronnym parkietem tanecznym i fantastycznie zwieńczonym świetlikiem u sufitu. By zorganizować wesele, nie może też zabraknąć doskonałej kuchni – królują u nas polskie specjały, z elementami potraw europejskich. Okazały ogród, a w pełni sezonu także otaczający go pejzaż dojrzewających kłosów zbóż, pozwoli na stworzenie niezapomnianych ujęć i chwilę relaksu w trakcie zabawy.

Sale weselne pod Poznaniem – pomoc w organizacji

Decydując się na organizację wesela w pobliżu Poznania, możesz skorzystać z pomocy doświadczonego zespołu domu weselnego. Pomogą Państwu w aranżacji sali weselnej, wybraniu oprawy florystycznej i artystycznej oraz w zapewnieniu wyśmienitej atmosfery. Otoczymy opieką od chwili planowania wesela do pożegnania gości weselnych. Nasza sala weselna wychodzi nie tylko na ogród, ale również na taras. Dzięki temu przeżyjesz niezapomniane przyjęcie z dala od zatłoczonego miasta.

Oferujemy nie tylko salę weselną

Wesele pod Poznaniem to także możliwość skorzystania z wielu bezpłatnych ofert w ramach organizacji wesela. Na Parę Młodą czeka powitanie chlebem oraz solą oraz pokój Superior Plus. Dla gości udostępniamy monitorowany parking oraz kieliszek wina musującego na powitanie. Niezapomniane wesele będzie można przedłużyć o poprawiny, dzięki specjalnej zniżce na nocleg dla gości.

 

 

Post a Comment