Jak zadbać o transport i przechowywanie ciast weselnych

Dodane przez administrator
10
wrzesień

Ślub i wesele to miłość, a miłość jest słodka! Zapewne dlatego wszelkiego typu ciasta, torty i babeczki towarzyszą każdemu weselu. Nikt nie wyobraża sobie uroczystości weselnej bez udekorowanego, odświętnego tortu, pysznych, wystawnych ciast i babeczek pełnych kremu, owoców i czekolady. Tort i ciasta to także wspaniała dekoracja stołu weselnego, który przyciąga spojrzenia gości nie rzadziej niż sama Młoda Para. Słodkości po prostu muszą być i muszą prezentować się pięknie. Zanim jednak dotrą na stół, patery i tace, czeka je długa droga. Jak je odpowiednio zabezpieczyć? Radzimy jak bezpiecznie przewieźć i przechowywać ciasta weselne i torty.

Bogato zdobiony tort weselny

Do wyboru, do koloru, do ciasta weselnego i nie tylko

Wśród producentów opakowań wyróżnia się firma Radpak, oferująca szeroki wybór opakowań, pudełek oraz kartoników wszelkiego typu. Bogata oferta opakowań na ciasta sprawi, że bez problemu znajdziemy wśród nich odpowiedni rodzaj pojemnika na nasze weselne słodkości. Niezależnie od tego, czy wolimy prostokątne pudełka z przykrywką, kwadratowe kartoniki czy opakowania- koszyczki z uchwytem, na stronie producenta mamy do wyboru wiele opcji. Niektóre ciasta ze względu na bogate zdobienia, kremowe, delikatne dekoracje wymagają zabezpieczenia w wysokich pudełkach, innym wystarczy zwykłe opakowanie z przykryciem. To my musimy ocenić, jak nam będzie najwygodniej przewozić ciasto, jak duży mamy bagażnik i czy wolimy raczej opakowania plastikowe, przezroczyste, czy ekologiczne, tekturowe.

Opakowanie cukiernicze na ciasto dla gości weselnych

Ważne jest, by opakowania były przystosowane do kontaktu z żywnością, cechowały się trwałością i solidnością, by ich cena była przystępna, a sklep gwarantował szybką realizację zamówienia. Wysokiej jakości opakowania spełnią te oczekiwania, dzięki czemu daje gwarancję na bezpieczny transport ciasta i wygodne przechowywanie.

Ostrożnie, jedzie ciasto!

Torty i ciasta weselne dużo podróżują-najpierw z cukierni do sali weselnej, potem z sali do domu Młodej Pary, a jeszcze później do gości weselnych. W związku z tym, że są niezwykle delikatnie, świeże i kruche, bogato zdobione i dekorowane, wymagają zapewnienia im szczególnych warunków transportu. Tylko dzięki profesjonalnemu zapakowaniu i przewiezieniu w odpowiedni sposób trafią na patery, tace i stoły w nienaruszonym stanie. Delikatny, bogato zdobiony tort, pełne kremu ciasta i babeczki, udekorowane tarty i bezy to jedna z najpiękniejszych weselnych dekoracji. Musi nie tylko zachwycać podniebienia gości, ale także cieszyć ich oko. Dlatego planując wesele, nie zapominajmy o tym, by dołożyć wszelkich starań, by ciasta weselne mogły dotrzeć na miejsce bezpiecznie i bez uszkodzeń. Ważna jest nie tylko temperatura w samochodzie, zabezpieczenie zapakowanego ciasta tak, aby podczas jazdy się nie przesuwało, ale także specjalne opakowania.

 

Praktycznie i estetycznie, czyli eleganckie opakowania na ciasta weselne

Tradycyjne ciastko, którymi obdarowuje się weselnych gości

Ciasto weselne to nie tylko rodzaj poczęstunku czy dekoracji, ale także bywa prezentem, słodkim upominkiem, sposobem na podziękowanie gościom, którzy wraz z Młodą Parą świętowali zawarcie jej związku małżeńskiego. Aby goście weselni bez problemu mogli zabrać tort, ciasto czy babeczki do domu, warto je zapakować w eleganckie opakowania.

Producent oferuje szeroki wybór opakowań, które będą nie tylko praktyczne, ale także będą się prezentowały bardzo estetycznie, staną się piękną oprawą dla słodkiej zawartości. Piękne kolory, wzory i ornamenty sprawią, że zwyczajne pudełko na ciasto stanie się niezwykłą ozdobą i sprawi, że goście z jeszcze większą przyjemnością zabiorą cisto do domu.

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Post a Comment