Jaki powinien być klip ślubny?

Dodane przez administrator
17
wrzesień

Wideofilmowanie to świetny sposób na to, aby stworzyć wzruszającą pamiątkę. Dzień ślubu zawsze jest ogromnym przeżyciem. Każda Para Młoda pragnie, aby każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik. Stworzenie niebanalnego klipu ślubnego wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Istotnym jest, aby znaleźć wyspecjalizowanego i doświadczonego kamerzystę. Co powinno wyróżniać klip ślubny, aby był on ciekawy? Wszystko opisano poniżej.

Kreatywny pomysł
Filmowanie ślubów Warszawa to połączenie profesjonalizmu i kreatywności. Motyw przewodni ślubnego klipu powinien być spójny z charakterem uroczystości. Warto jednak wziąć pod uwagę nieco inną formę np. stworzenie krótkiego filmiku, który będzie posiadał własny scenariusz. Będzie to po pierwsze ciekawa przygoda (szczególnie, jeśli pragniemy chociaż przez chwilę poczuć się, jak aktor), a także ogromne zaskoczenie dla naszych gości. Prawdziwym hitem są filmy ślubne, w których przyszła Panna Młoda zostaje porwana, a następnie ocalona przez ukochanego.
Innym pomysłem jest przedstawienie historii Nowożeńców, aż do dnia ślubu. Młodzi przedstawiają wszystkie ważne dla siebie miejsce m.in. dom rodzinny, miejsce pierwszego spotkania, miejsce zaręczyn, a także wiele innych. Po takim wstępie można z łatwością przejść do dalszej części filmu ślubnego.

Ciekawa obróbka
Obróbka robi połowę roboty. Nawet, jeśli nie posiadamy specjalnego talentu, a przed obiektywem czujemy się nieswojo, to dobry montażysta stworzy klip powalający na kolana. Działa to również w drugą stronę. Nawet, jeśli włożymy w nagranie materiałów dużą ilość energii, to bez fachowego montażu całość nie będzie efektowna. Warto wiedzieć, że każdy kamerzysta ma inne poczucie estetyki, które nie koniecznie musi nam odpowiadać. Nie oznacza to oczywiście, że jest nieprofesjonalny. Jego wizja po prostu nie zgadza się z naszą. Podczas wyboru powinniśmy zapoznać się z portfolio wybranej przez nas osoby. Po zapoznaniu się z fragmentami klipów ślubnych łatwiej będzie nam podjąć ostateczną decyzję.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Post a Comment