4 sposoby na udany wieczór kawalerski

Dodane przez administrator
2
październik

Organizujesz wieczór kawalerski, ale nie jesteś pewien, od czego zacząć i czym się kierować? No cóż, przede wszystkim musisz sobie zadać pytanie, co sprawi największą radość Panu Młodemu. Tak jest, Panu Młodemu, nie Tobie. Dlatego zabranie mola książkowego na mecz piłki nożnej może nie być dobrym pomysłem. Wszystko zależy też od liczby gości i stopnia ich zażyłości. Inaczej spędzimy czas ze starymi przyjaciółmi, inaczej z grupą mężczyn, która się nie zna wzajemnie. Oto kilka sposobów na organizację tej imprezy.

1. Męski wyjazd

To idealna propozycja dla niewielkiej, zgranej paczki przyjaciół, zwłaszcza, jeśli od jakiegoś czasu nie mieliście zbyt wiele czasu dla siebie. Weekendowa wycieczka w jakieś ciekawe miejsce pomoże Panu Młodemu oderwać się od przygotowań związanych ze ślubem, a Wam powspominać stare czasy. Warto wybrać takie miejsce, które posiada szeroką ofertę klubową. Jeśli wieczór kawalerski przypada na sezon letni, można przemyśleć wspólny wyjazd nad morze, albo sprawdzić ofertę tanich lotów i zabawić się w którymś z europejskich miast.

2. Na łonie przyrody

Jeżeli Pan Młody jest miłośnikiem żeglarstwa, uwielbia spływy kajakowe, albo górskie wędrówki, męski wypad na łono przyrody to doskonały pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego. Kilka dni spędzonych na żaglach lub na tatrzańskim szklaku z pewnością zostanie docenionych przez przyszłego małżonka. To również dobra propozycja dla paczki zgranych przyjaciół, którzy dzielą z Panem Młodym swoje hobby. Wspólny czas pozwoli zacieśnić więzi lub odświeżyć te, które z jakiegoś powodu uległy rozluźnieniu. Pozwoli też przypomnieć czasy, kiedy wszyscy panowie byli jeszcze kawalerami.

3. Z nutą pieprzyku

Popularnym sposobem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest wyjście do klubu dla dżentelmenów. Ta eufemistyczna nazwa oznacza oczywiście striptease. Oferta w większych miastach jest bardzo szeroka, dlatego warto ją dokładnie prześledzić, ponieważ klub klubowi nierówny, a doświadczenia wyniesione ze słabszego miejsca mogą okazać się rozczarowujące. Warto więc postawić na ekskluzywny lokal, który oprócz wysokiej jakości tańca erotycznego gwarantuje ciekawe posiłki, dobrą atmosferę i bezpieczeństwo klienta, tak jak ma to miejsce w warszawskim New Orleans Night Club – neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie. Dobrze wykonany striptease nie jest wulgarny, wręcz przeciwnie – jest sztuką uwodzenia i rozpalania zmysłów, pobudzania wyobraźni. W wykonaniu profesjonalnej tancerki może stać się prawdziwym arcydziełem.

4. Wieczór integracyjny

Dużą popularnością wśród organizatorów wieczorów kawalerskich cieszą się wszelkiego rodzaju aktywności zespołowe, takie jak paintball, kręgle czy wyjście na gokarty. Tego rodzaju zajęcia sprawdzają się przy większych grupach, w których większość zaproszonych osób się nie zna. Wspólna gra wymagająca podziału na drużyny umożliwia poznanie się oraz integrację, dzięki czemu na weselu będzie panowała luźniejsza atmosfera. Oprócz części rozrywkowej, warto pomyśleć o zamówieniu stolika w ciekawej restauracji albo wspólnym wyjściu na piwo.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Post a Comment