Fotobudka, zabawka czy alternatywa dla fotografa?

Dodane przez administrator
21
czerwiec

Organizacja przyjęcia to szereg przygotowań. Niezależnie czy organizujemy wesele, urodziny czy studniówkę chcemy, aby dzień ten pozostał na długo w naszej pamięci. Staramy się przygotować wszystko na ostatni guzik, aby później móc przez lata wspominać ten wyjątkowy czas. Zazwyczaj przygotowania zaczynamy od wybrania odpowiedniej sali, menu czy zespołu muzycznego, który umili nasz wieczór. Coraz więcej czasu poświęcamy na wybranie fotografa czy też kamerzysty, aby móc zatrzymać czas na zdjęciach, aby po latach usiąść z albumem w ręku i rozkoszować się przepięknymi wspomnieniami. Jest to niewątpliwie ważna decyzja – to od fotografa zależy ile pięknych chwil uchwyci z tego dnia. Warto pomyśleć również o dodatkowej atrakcji jaką jest fotobudka. Biorąc pod uwagę koszty jakie ponosimy przy organizacji przyjęcia, koszt jest niewielki: https://thebestmemories.pl/cennik/. Z pewnością jednak będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

Fotobudka na wesele?

Część osób z pewnością zastanawia się, czy dodatkowy koszt postaci fotobudki jest potrzebny. W większości pary decydują się na fotografa, a więc czy jest potrzeba dodatkowych zdjęć? Zalet fotobudki jest wiele. Jedną z nich jest brak ograniczeń czasowych, oczywiście zazwyczaj wybieramy przez ile godzin chcemy mieć możliwość skorzystania z fotobudki, natomiast możemy robić zdjęcia zarówno o 20, jak i o 22. W przypadku grupowych zdjęć robionych przez fotografa ustalana jest jedna godzina, kiedy to powinniśmy zrobić zdjęcia z wszystkimi gośćmi. Niestety często bywa tak, że kogoś nie ma w danej chwili. Kolejnym plusem jest możliwość wykorzystania zdjęć już na przyjęciu. Wiele par decyduje się na wklejanie ich do specjalnej pamiątkowej księgi gości. Jest to świetny pomysł, biorąc pod uwagę, że Państwo Młodzi mogą zrobić sobie zdjęcie z każdym z gości na tzw. luzie. Wygłupy, kolorowe atrybuty z pewnością rozładują napiętą atmosferę a dodatkowe kilka słów od gości będzie wyjątkową pamiątką dla Nowożeńców. W świecie, kiedy zdjęcia w większości przeglądane są w formacie cyfrowym, takie rozwiązanie w postaci zdjęcia z fotobudki będzie również miłą pamiątką dla gości weselnych.
Fotobudka na przyjęcie?

Studniówka to jeden z pierwszych ważniejszych bali w życiu każdego maturzysty. To nie tylko bal, który rozpoczyna odliczanie do egzaminu dojrzałości, ale również zwieńczenie wielu lat spędzonych w murach szkoły. Dla każdego maturzysty przygotowania do studniówki są ważnym czasem, a sam bal to pierwsze takie dorosłe wydarzenie. Ludzie z którymi spędziliśmy kilka ostatnich lat życia, nauczyciele, którzy starali się nam przekazać jak najwięcej wiedzy – to osoby, które chcielibyśmy zapamiętać na długi czas. Dlatego też fotobudka na studniówkę to świetny pomysł. Cenna jest możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z osobami, które przez ostatnie lata były nam bratnimi duszami, a już niedługo rozproszą się po całym świecie.

Równie ważnym przyjęciem są urodziny. Nieważne czy to okrągłe urodziny, czy jedne z wielu, zdjęcia są zawsze świetną pamiątką. O ile nie wyobrażamy sobie uroczystych przyjęć typu chrzest czy ślub bez fotografa, o tyle urodziny są traktowane trochę po macoszemu i w większości nikt nie pamięta o zdjęciach. Fotobudka na urodziny jest świetną alternatywą dla klasycznych fotografii. Bez zbędnego pośpiechu możemy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z najważniejszymi osobami w naszym życiu, z którymi zdecydowaliśmy się spędzić nasze urodziny.

W zależności od okazji fotobudka może być atrakcją lub alternatywą dla fotografa, natomiast zarówno w jednym jak i w drugim przypadku jest to propozycja godna rozpatrzenia. Zdjęcia z fotobudki nie raz wywołają uśmiech na naszej twarzy kiedy będziemy wspominać swój ślub, studniówkę, urodziny czy inne przyjęcie. https://thebestmemories.pl/ to jedna z firm oferujących obsługę fotobudki na przyjęciu. Warto przemyśleć obecność fotobudki. Takie zabawne zdjęcia to nie tylko świetna pamiątka ale i wspaniałe wspomnienia i chwile pełne szczerego uśmiechu na naszym przyjęciu.

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

 

Post a Comment