Wesele jak z bajki w pałacu

Dodane przez administrator
2
luty

panna młoda przy oknie

Która z nas będąc małą dziewczynką nie marzyła o ślubie niczym z bajki? Nie wyobrażała sobie siebie w pięknej sukni balowej rodem z Kopciuszka oraz z księciem na białym koniu u boku? Tego typu marzenia nadal są popularne u kilkulatek które często z nich wyrastają, jednak nie w każdym przypadku. Choć życie potrafi zweryfikować wiele kwestii dla nas istotnych, ta cząstka dziecięcej radości i pragnień potrafi przetrwać i być na tyle silną, by stać się rzeczywistością. Ślub jak z bajki dla wielu kobiet jest w dorosłym życiu urzeczywistnieniem pragnień – i nie ma w tym nic złego! Co więcej – realizacja takich wizji wcale nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Jak zaplanować bajeczne wesele? 

Wybór miejsca kluczem do sukcesu 

Choć suknia, garnitur, dekoracje i bajkowa otoczka są niezwykle ważne, zdadzą się na nic, jeśli nie postawimy na odpowiednią scenerię. Nie zorganizujemy przecież bajkowego wesela wszędzie! Na takie okazje musimy wybrać niezwykłe wnętrza, bogato zdobione, z zachwycającym otoczeniem w postaci parku lub ogrodu. Najlepszym wyborem będzie więc pałac, który spełnia wszystkie te kryteria. Choć wydawać by się mogło, że znalezienie idealnej scenerii jest niezwykle ciężkie, nie musi tak być. Doskonałym wyborem na wesele pod Warszawą jest Pałac Alexandrinum – wspaniały obiekt z duszą, którego klimat idealnie wpasowuje się w koncepcję ślubu i wesela jak z bajki. Znajduje się on zaledwie 13 km od stolicy, więc dojazd do niego nie będzie trudny, a jednocześnie pozwoli na zorganizowanie przyjęcia w spokojnej okolicy pośród natury. Zachwycająca sala weselna w zabytkowym wnętrzu jest idealnym miejscem na przyjęcie weselne dla osób z Warszawy i okolic lub wszystkich tych, którzy marzą o takim miejscu na swój ślub. W Pałacu Alexandrinum znajduje się bowiem hotel, w którym mogą przenocować goście i Państwo Młodzi. Szczegółowe informacje na temat organizacji wesela w pałacu znajdują się tutaj: https://www.palac-alexandrinum.pl/uroczystosci/wesela. Pamiętajmy jednak o uniwersalnej zasadzie dotyczącej wszystkich wesel – rezerwację musimy wykonać ze sporym wyprzedzeniem!

Magia tkwi w szczegółach 

Choć kluczem do sukcesu jest odpowiednie miejsce, niezwykle istotna jest także cała oprawa wydarzenia. Bajkowa suknia balowa, piękne dekoracje, dorożka z dostojnymi końmi czy odpowiednia muzyka – wszystko składa się na ogół doświadczeń zarówno gości jak i nowożeńców. By uzyskać idealny efekt, każdy poszczególny element musi ze sobą współgrać i tworzyć spójną całość. Przy organizacji bajkowego ślubu oraz wesela nie zapominajmy więc o nawet najmniejszych szczegółach – jeśli potrzebujemy pomocy, zawsze możemy poprosić o nią bliskich lub skorzystać z porad profesjonalistów i konsultantów. Dzięki temu ten wyjątkowy dzień naprawdę będzie jak z bajki!

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Post a Comment