Udane małżeństwa w dzisiejszych czasach to sztuka?

Dodane przez administrator
21
czerwiec

Według Magdy Steczkowskiej stworzenie trwałego małżeństwa w obecnych czasach jest niezwykle trudne. Jej samej udało się to przede wszystkim dzięki przyjaźni, która łączy ją z mężem. Gwiazda twierdzi, że podstawą długotrwałego związku jest miłość, przyjaźń i wyrozumiałość z obu stron.

Magda Steczkowska od 20 lat jest żoną muzyka Piotra Królika. Swojego przyszłego męża poznała, współpracując z Marylą Rodowicz w drugiej połowie lat 90. Ona śpiewała w chórkach, on był perkusistą. W 2001 roku oboje stworzyli zespół Indigo, w którym oboje występują. Wokalistka twierdzi, że przepisem na zdrowe małżeństwo jest według niej miłość i przyjaźń.
Kochać męża swego jak siebie samego. Przyjaźnić się z nim, czasami, a nawet często, przymykać oko i pewnie nawzajem. Podobne poczucie humoru ratuje nas z wielu opresji na pewno – mówi Magda Steczkowska.

Gwiazda nie kryje, że martwi ją nietrwałość współczesnych związków. Uważa, że stworzenie udanego małżeństwa, takiego jak jej własne, jest obecnie prawdziwą sztuką.

– To mnie bardzo martwi, że udane małżeństwa w dzisiejszych czasach to sztuka – mówi wokalistka. – Wprawdzie my jesteśmy już ze sobą 20 lat, to rzeczywiście szmat czasu, znamy się jak łyse konie i przede wszystkim ogromnie się przyjaźnimy.

Magda Steczkowska i Piotr Królik mają trójkę dzieci: 15-letnią Zofię, 8-letnią Michalinę oraz 7-letnią Antoninę.

 

 

Post a Comment