Trendy ślubne 2021

Dodane przez administrator
11
czerwiec

Jakie najgorętsze trendy ślubne i weselne mają szansę cieszyć się powodzeniem w nadchodzącym sezonie? Jak będą wyglądać dekoracje ślubne? Na jaką dekorację warto się zdecydować? Czy minimalizm wciąż jest w modzie? Czy rozmiar jednak ma znaczenie? Czy bukiet ślubny musi pasować do reszty aranżacji? Na te i inne pytania i wątpliwości odpowiadamy w naszym artykule.

Jakie najgorętsze trendy ślubne i weselne mają szansę cieszyć się powodzeniem w sezonie 2021-2022? Jak wyglądać będą dekoracje ślubne? Czy minimalizm wyklucza falbanki kokardy w sukienkach na wesele? Czy rozmiar jednak… ma znaczenie? – duże bukiety ślubne, pokaźnych rozmiarów dekoracje kwiatowe na stołach i pod sufitem. Małe wesela – konieczność czy wybór? I co mają z tym wspólnego stoły obfitości? Na te i wiele innych pytań, odpowiadamy w poniższym artykule.

Trendy ślubne 2021 – duże dekoracje pod sufitem

Już w minionym sezonie pojawiła się zapowiedź modowych trendów, które będą obowiązywać już dziś. Kwiatowe dekoracje, umieszczone nad stołem to doskonały pomysł na efektowną dekorację sali weselnej. Rozpoczęty sezon zaskakuje popularnością imponujących dekoracji na stołach i nie tylko. Przy suficie także pojawią się kwiatowe kompozycje, które doskonale uświetnią całość aranżacji. Mogą to być figury geometryczne lub papierowe lampy.

Niezwykle modne są także duże bukiety i ślubne wiązanki. Idealnie wpisują się one w stylistykę stylu boho. Najbardziej efektownie prezentują się one u wysokich kobiet – zarówno u tych o pełniejszych kształtach, jak i u tych szczuplejszych.

Niższe kobiety oraz te, które postawił na bogato zdobioną suknię powinny postawić na mały bukiet. Mogą jednak pojawić się w nim elementy, zwisające do poziomu połowy uda.

Dekoracje weselne z lampek

Pomysł ten nigdy nie traci na popularności. Lampki i dekoracje z nich utworzone wciąż są w modzie. Możesz wykorzystać je do dekoracji zarówno na dworze, jak i wewnątrz sali. Stworzą niesamowity klimat, jeśli zostaną właściwie rozmieszczone. W sezonie 2021 dużą uwagę będziemy przywiązywać do sufitu. Sufit jest bowiem pierwszym miejscem, o którym myślimy, jeśli mowa o dekoracji z lampek. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dekorację tego typu kontynuować także na ścianach – może być to forma przedłużenia sufitu lub sposób na optyczne powiększenie sali.

Doskonałym pomysłem jest także wplecenie światełek w dekorację ścianki za młodą parą, włożenie ich do bezbarwnych słoików i wazonów, a także dekoracja miejsca, gdzie wystąpi zespół. Wszystko to połączone ze sobą stworzy niesamowity klimat.

Personalizacja

Jednym z trendów, który już od jakiegoś czasu jest obecny w trendach ślubnych jest personalizacja. Tego dnia warto bowiem wyraźnie podkreślić, że to jest Wasz dzień! Wydarzenie to jest bez wątpienia Waszym świętem i warto to odpowiednio podkreślić! Wasze imiona mogą pojawić się na ściance za Wami, a także na ślubnych zaproszeniach czy papeterii.  Papeteria ślubna powinna bowiem pasować do całości wystroju. Wybierz zaproszenia ślubne proste i koperty na zaproszenia ślubne.

Stylizacja ślubna dla dwojga – prezentmarzen.com/stylizacja-slubna-dla-dwojga-warszawa.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Post a Comment