Świece stożkowe, które tworzą efektowną dekorację

Dodane przez administrator
9
czerwiec

Świece stożkowe to bez wątpienia obowiązkowy element dekoracyjny na uroczystościach ślubnych. Są one bardzo okazałe, widowiskowe i zwracają uwagę swoim pięknym kształtem. Doskonale prezentują się one w towarzystwie żywych, naturalnych kwiatów. Umieszczone w ozdobnym świeczniku są bardzo ładnie wyeksponowane. Wśród tego typu produktów można wymienić między innymi ozdoby dekoracyjne w kolorach pastelowych oraz bardziej wyrazistych i nasyconych.

Świece o stożkowym kształcie niezwykle modną ozdobą

Świece stożkowe mogą, być produkowane w odcieniu czerwonym, różowym czy też klasycznym białym. Bez wątpienia na szczególną uwagę zasługują także akcesoria dekoracyjne w odcieniu matowej czerni, które bardzo dobrze przyjęły się w obecnych trendach. Z pomocą czarnych, stożkowych świec można przystroić salę weselną, ale również salę restauracyjną oraz pomieszczenia inspirowane stylem loftowym, industrialnym. Wśród innych modnych propozycji warto również wymienić złote i srebrne metaliczne świece, które są zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Pasują one niezwykle dobrze do pomieszczeń nowoczesnych, w których znajduje się dużo oświetlenia i innych świetlistych, metalicznych dekoracji.

Gustowne dekoracje, które podkreślą wyjątkowość każdej uroczystości

Z całą pewnością każdy wie, że osoby i dekoracje pełnią niezwykle istotną rolę w przystrajaniu wnętrz i uroczystości. To właśnie one podkreślają wyjątkowość każdej aranżacji i uroczystości. Z tego też powodu każda dekoracja stołu na przyjęciu powinna być dopracowana niemalże do perfekcji, jeśli chce się osiągnąć spektakularny efekt. Najwyższej jakości świece metaliczne jak i również matowe sprawdzają się doskonale nie tylko na takich uroczystościach jak wesele i ślub ale również poprawiny, imieniny, urodziny a nawet sylwester, święta rodzinne oraz inne ważne okazje.

Jak zaprezentować świece na sali weselnej?

Świece stożkowe można umieścić w ekskluzywnym świeczniku, który nada całości spektakularnego wydźwięku. Jak jeszcze można wyeksponować te osoby? Z całą pewnością można je zaprezentować także w towarzystwie lampionów szklanych, kul, żywych kwiatów. Doskonale prezentują się one także na tacach przeznaczonych do prezentacji takich ozdób. Modną świecę stożkowa można umieścić na świątecznym i weselnym stole, na parapecie, w witrynie okiennej oraz wielu innych miejscach, które zapewniają ozdobom dobrą widoczność. Bardzo często gospodarze przyjęcia umieszczają także te ozdoby na regałach i w komodach, które znajdują się na salach weselnych inspirowanych klimatem retro.

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany 

Post a Comment