Ślub i Wesele Trendy 2017

Dodane przez administrator
3
styczeń

Pamiętajmy, Moda ślubna ma to do siebie, że cały czas się zmienia, albo z nią nadążamy, albo nie. Możesz wybrać to, co Ci się podoba, co pasuje do Twojej koncepcji wesela, lub zrobić wszystko totalnie po swojemu. Ale, równie dobrze, możesz postawić na coś, co w aktualnym sezonie nie jest najszerzej dyskutowanym zjawiskiem, może być nawet coś zupełnie odmiennego. To Twój dzień i Twoja wizja.

Trendy i nowości na nowy sezon mają pokazywać kierunki, poszerzać horyzonty, ale nic nie narzucać. Pamiętaj, to są tylko propozycje według, stylistów itp.
Biel, złoto i srebro
Trend bogaty, dość często przewija się w ślubnych modach. Tym razem barokowy wymiar takiego podejścia, łagodzony jest przez minimalistyczną biel. Pozwoli Ci z jednej strony – zaszaleć z metalicznymi dodatkami, a z drugiej – sprawi, że goście nie będą przytłoczeni zawsze modnym złotem i srebrem.

Papier biały, kolorowy
Mimo, iż pomyślisz o zaproszeniach, niekoniecznie o nie tu chodzi. Papier pozwala na ogromną kreatywność. Od dekoracji (girlandy, chorągiewki,) przez elementy na stole. Jeśli uspokaja Cię origami, zastanów się nad papierowymi żurawiami – to fantastyczny pomysł na dekorację, winietkę, czy podziękowanie dla gości. Kolorowe origami za stołem Państwa Młodych i wiele więcej. W internecie mozemy znaleźć wiele informacji jak składać papier w różne wzory

Dużo zieleni
Zamiast dekoracji kolorowymi kwiatami, wybierz dekorację zielonymi roślinami, zieleń cudownie wygląda w tle białej sukni, jak i białych nakryć na stołach. Roślinne girlandy z dużą ilością zieleni są przepiękne. Pomyśl też nad wiankiem z mirtu, przecież nigdzie nie ma spisanego brawa, że musi być z kwiatów. Wyobraź sobie dużą jasną salę z białymi zasłonami, nakryciami, i piękne zielone elementy na nich. Brzmi świetnie prawda?

Kokardy, wstążki

Jako elementy dekoracji stołu, krzeseł, kształt ciasteczek, babeczek na słodkim stole, czy w końcu – jako dodatki do sukni ślubnej. Kokardy w roku 2017 są wszechobecne. Duże, małe, luźno lub ściśle zawiązane. To najmodniejszy sposób na zabłyśnięcie na własnym ślubie i weselu. Nie mówiąc już o najważniejszej kokardzie dnia – muszce pana młodego.

Trendy, trendami ale pamiętajcie, to tylko wskazówka. Kierujcie się własną wyobraźnią, marzeniami i tym co dla was piękne. I nie ważne że zielone elementy sukni ślubnej nie pasują do niebieskich nakryć na stołach. Jeśli Wam się to podoba tak ma być 🙂

Post a Comment