Organizacja wesela w Tychach

Dodane przez administrator
16
sierpień

SONY DSC

Organizacja wesela nigdy nie jest łatwym zadaniem. Do ogarnięcia pozostaje tak wiele spraw, a dzień ślubu wciąż nieubłaganie się przybliża. Przyjęcie weselne jest ukoronowaniem wyjątkowego dnia, chwilą, kiedy wszyscy mogą świętować w rodzinnym gronie. Jak je zorganizować, by było udane?

Miejsca na wesela Tychy

W Tychach i okolicach nie brakuje sal weselnych. Trzeba jasno określić, jaka ilość gości przybędzie na wesele i w oparciu o te dane szukać wystarczająco pojemnej sali. Nic nie jest gorszym wrogiem dobrej zabawy, niż ciasnota przy stole i na parkiecie.

Przy wyborze sali warto wziąć również pod uwagę styl, w jakim utrzymane będzie wesele. Niektóre sale urządzone są w typowo staroświeckim klimacie, inne z kolei zachwycają nowoczesną elegancją. Wszystko to kwestia gustu.

Dekoracje sali weselnej

Tutaj są dwa rozwiązania – można salę udekorować samemu lub też zdać się na usługi firm. Dekoracja na własną rękę jest tanim rozwiązaniem, bowiem kosztuje tylko tyle, co zakup materiałów. Niemniej jednak pochłania niesamowicie dużo czasu, a ten jak wiadomo jest przed weselem bardzo cenny. Zdanie się na usługi profesjonalnej firmy dekoratorskiej gwarantuje, że efekt końcowy może przejść najśmielsze oczekiwania. Trzeba się jednak przygotować na to, że taka usługa sporo kosztuje.

Jedzenie na weselu

W Polskiej tradycji głęboko zakorzenione jest to, że na weselu dużo się je i pije napoje wyskokowe. Dlatego też na stołach nie może zabraknąć pysznych potraw. Niektóre pary stawiają na klasykę i wybierają rosół i schabowego, inne z kolei wolą bardziej modernistyczne dania.

Najważniejsze jest to, by jedzenia było pod dostatkiem. Jeśli wesele urządzone jest w restauracji, para młoda sama zazwyczaj może skomponować takie menu, które najbardziej jej odpowiada. Dobrym – i tańszym rozwiązaniem – jest wynajęcie zespołu kucharek, które w dniu wesela od rana będą przygotowywać jedzenie.

Warto pamiętać, że dobrze zorganizowane wesele to gwarancja tego, że goście będą wspominać je przez wiele długich lat.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Post a Comment