Niezapomniane wesele w zamku

Dodane przez administrator
2
lipiec

Uroczystość zaślubin to dzień, w którym każda para młoda chciałaby czuć się wyjątkowo. Z biegiem lat coraz bardziej zmieniają się preferencję organizowania przyjęć, tradycje i nowoczesność łączą się tworząc nowy, ciekawy motyw weselny. Jedni wybierają tradycyjne, polskie wesela w gospodach, ale coraz większe grono decyduje się na śluby jak z bajki, na zamkach czy w pięknych oranżeriach. Komu nie marzyło się choć przez chwilę poczuć się jak król?

Królewska uczta

Polska jest krajem starym, bogatym w pisaną przez wiele lat historię różnych epok. Wiąże się to z niesamowitą architekturą, pozostałościami po naszych przodkach, które coraz częściej budzą zainteresowanie wśród młodych ludzi. Monumentalne budowle zapierają dech w piersiach, wiele miast przekształciło zamki i pałace w hotele oraz restauracje, dzięki czemu możemy zaznać dworskiego życia.

Województwo pomorskie szczyci się takimi budowlami, zachowanymi w bardzo dobrym stanie. Jest to więc świetna okazja do organizacji wymarzonego wesela w pięknym zamku, otoczonym niesamowitymi krajobrazami nadmorskich miast. Goście poczują się wówczas jak na królewskiej uczcie, opatrzonej tradycjami prosto z pomorza. Sprawi to, że uroczystość zaślubin będzie niezapomniana i wspominana przez długie lata.

Miejscem, który oferuje organizację przyjęcia weselnego jest zamek w miejscowości Gniew. Stara kaplica krzyżacka, w której można zorganizować ceremonię na pewno zrobi wrażenie na gościach. Zamek został zagospodarowany w taki sposób, aby para młoda nie musiała martwić się zupełnie o nic. Zabytkowa sala weselna w Wielkim Refektarze oraz pokoje dla gości zmęczonych zabawą. Zabytkowe łączy się tam z nowoczesnym, każdy szczegół przygotowany pod ceremonię zaślubin. Na stronie internetowej zamku: http://www.zamek-gniew.pl/wesele można przejrzeć galerię zdjęć i przekonać się na własnej skórze jak wielkie robi wrażenie. Wszystko to kumuluję się na serię niesamowitych wspomnień prosto z królewskiego dworu. Warto zwrócić uwagę na krajobrazy otaczające miejscowość, która znajduje się przy ujściu rzeki Wierzycy.

Tradycja to podstawa

Nie tylko miejsce tworzy atmosferę, ale ludzie którzy o nią dbają. Pomorzanie to idealny przykład na to, jak dbać o polską tradycję. Nawet w dniu zaślubin! Dlatego warto wziąć pod lupę ten rejon Polski, chcąc wesela jak z baśni należy również zadbać o dawne dworskie tradycje. Pojedynek o najpiękniejszą pannę na weselu czy koncerty chóru gregoriańskiego. Dopracowane dekoracje, piękne widoki. Wszystko to czeka na nas na pomorzu.

Organizacja wesela to trudny orzech do zgryzienia, pragniemy aby każdy szczegół był idealny a ten wyjątkowy dzień niezapomniany. Chcemy jednocześnie zabawić gości oraz zapewnić dobrą atmosferę. Wybranie miejsca to pierwszy punkt na liście, kolejno za nim są dania, dekoracje, atrakcje dla gości. Jedno jest pewne – ślub na zamku zapewni doznania jak z bajki, wesela w takim miejscu pielęgnują tradycję i jednocześnie są bardzo nowoczesne. Połączenie dwóch istotnych szczegółów. A przecież właśnie o to nam chodziło.

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

 

Post a Comment