Kupony lotto zamiast kwiatów

Dodane przez administrator
5
styczeń

Tradycja czy postęp – kupony lotto zamiast kwiatów?

Ważnym elementem każdej ceremonii ślubnej, nie ważne czy to w kościele czy w urzędzie, jest składanie życzeń młodej parze. Od pokoleń tradycyjnym elementem tego rytuału jest wręczanie kwiatów, które następnie tworzą ogromny wielokolorowy stos, z którym nie wiadomo co zrobić. Czy w obecnych czasach pary młode powinny iść z duchem czasu i wymienić kwiaty na coś innego, bardziej pożytecznego, zabawniejszego, nowoczesnego?

Jeszcze więcej szczęścia w szczęściu?

Ostatnim trendem mody jest wręczanie narzeczonym kuponów lotto zamiast kwiatów. Młodzi ludzie mają nadzieje, że szczęście się do nich uśmiechnie i poza szczęściem jakim jest ślub otrzymają od losu kolejny prezent – wygraną na loterii! Nikt nie musi tłumaczyć, że każdy zastrzyk gotówki przyda się parze chociażby po to, aby zwróciły się koszty wesela. Kiedy spróbować swojego szczęścia jak nie w dzień ślubu właśnie?

Pomoc potrzebującym
Innym pomysłem mającym zapobiec konieczności założenia przez parę młodą kwiaciarni jest poproszenie gości o wręczenie np. zabawek, które trafią później w ręce najbardziej potrzebujących. Ilość organizacji, która z chęcią przyjmie pomoc w takiej postaci jest bez liku: domy dziecka, biedne placówki szkolne, szpitale dziecięce itp. Podczas wesela, które liczy kilkadziesiąt osób, ilość pluszaków, książek bądź innych zabawek będzie niemała, a para młoda po wręczniu „prezentu” potrzebującym, rozpocznie swoją nową drogę życia z poczuciem spełnienia. Dzielenie się zawsze daje radość!

Coś dla podniebienia ? Wino bądź czekoladki dla łasuchów

A może by tak sprawić nowożeńcom kulinarną przyjemność? Bombonierki oraz wina mają długie daty przydatności i wcale nie są droższe od przeciętnego bukietu kwiatów. Jeśli para młoda wyraża taką chęć warto złożyć życzenia i wręczyć im butelkę dobrego trunku bądź paczuszkę ze słodkościami – taki upominek na pewno zostanie doceniony przez żołądki jak i serca pary.

Przeróżne drobiazgi – czy ktoś to jeszcze lubi?

Wszystko zależy od pary, do której udajemy się na ślub. Jak wiadomo jedni lubią, a inni nie lubią drobiazgów jednakże jeśli dobrze dobierzemy upominek możemy upewnić się, że będzie on przypominał zakochanym o tym wyjątkowym dniu przez długie lata. Starannie dobrany prezent będzie kojarzył się z osobą, która go wręczyła przez długi czas, a sprawdzanie pamięci i próba przypomnienia sobie od kogo dostało się dany prezent będzie świetną atrakcją na 30 rocznicę ślubu.

Jak wybrać i nie zwariować?

Bez względu na to, czy jesteśmy wiernymi fanami tradycji, czy może podobają nam się alernatywy, którymi można zastąpić kwiaty, powinniśmy mieć na względzie preferencje osób, które biorą ślub. Ten dzień jest jednym z najważniejszym w życiu, tak więc jako rodzinna bądź przyjaciele powinniśmy sprawić, aby był on jak najbardziej radosny. Podsumowując: wszystkie upominki dozowlone – byle ich ofiarodawcy wręczali je z uśmiechem na ustach i radością w sercu.

Post a Comment