Już w październiku – Targi Ślubne w Krakowie!

Dodane przez administrator
16
sierpień

Przed Wami ważna decyzja? A może już jesteście zaręczeni albo dopiero planujecie oświadczyny?
To dla Was wyjątkowa okazja, by poczuć klimat zbliżającego się ślubu i wesela. Już 2 października 2016 roku w EXPO Kraków o godzinie 10:00 otwarte zostaną drzwi dla wyjątkowych gości… Targi Młodej Pary w stolicy Małopolski odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższych dwóch latach wziąć ślub i zorganizować swoje wesele.

Dlaczego warto wybrać się na Targi Ślubne?
Rynek związany z usługami ślubnymi rozwija się bardzo prężnie. Firmy stają się coraz bardziej profesjonalne, a wysoka konkurencyjność pozytywnie wpływa na jakość usług oraz szeroki dobór oferty. Dlatego też zwiedzający szukają najczęściej nowości, inspiracji czy po prostu najlepszych pomysłów – idealnych na wymarzone wesele. Jednak która oferta będzie tą… jedyną? Przede wszystkim taka, która trafia w gusta przyszłych małżonków. Targi Młodej Pary to niecodzienna możliwość porównania ofert, przeprowadzenia rozmów z usługodawcami, a także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.
Festiwal najlepszych okazji…
Targi Ślubne EXPO przy ul. Galicyjskiej 9 to świetna okazja, aby przeżyć wiele niezapomnianych chwil. W roli gospodarza wystąpi znany prezenter -Tomasz Kammel. Na scenie, obok prowadzącego, pojawią się także modelki w najnowszej kolekcji sukien ślubnych. Oprócz tego będzie można zobaczyć cieszące się dużą popularnością pokazy: barmańskie, taneczne, muzyczne czy nawet iluzjonistyczne. Każde przedstawienia to zupełnie nowa inspiracja, która może przydać się wszystkim planującym ślub.

Koncerty zespołów weselnych
Na Targach Ślubnych nie może zabraknąć muzyki weselnej. W specjalnie wydzielonej i komfortowej strefie akustycznej swoją ofertę w kilkunastominutowym bloku muzycznym zaprezentują wybrane zespoły. Dla gości będzie koncertować aż pięć składów, pozwalając zwiedzającym na porównanie ich muzycznych umiejętności zaledwie w godzinę.

Miss Welonu
Hala EXPO Kraków, to najbardziej profesjonalna przestrzeń wystawiennicza w Małopolsce. Korzystając z możliwości, jakie daje ten obiekt, organizatorzy oraz partner Targów Młodej Pary – portal ślubny wesele123.pl po raz pierwszy zorganizują konkurs dla przyszłych Panien Młodych, podczas którego wyłoniona zostanie Miss Welonu. Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych Targów. Konkurs będzie miał wyjątkową oprawę, a nagrody główne… będą po prostu zwalać z nóg!
Pozostałe konkursy, nagrody, promocje
Targi Młodej Pary EXPO Kraków to także korzyści finansowe. Możliwe, że komuś dopisze w tej kwestii wyjątkowe szczęście. Wystawcy na dzień Targów Ślubnych w Krakowie przygotowali wiele promocji, loterii, nagród i megarabatów! Podczas tej części wydarzenia goście będą mieli szansę wrócić do domu nie tylko z nowymi pomysłami na wesele, ale i wieloma gratisami. Według zapewnień organizatorów, na Targach nie zabraknie mnóstwa nagród głównych. Wśród nich znajdą się chociażby wycieczki zagraniczne i krajowe, suknie ślubne, garnitury, obrączki oraz vouchery (fotografia ślubna, florystyka, bielizna ślubna, spotkanie z braffiterką, pierwszy taniec i wiele, wiele innych…).

Targi Młodej Pary – jedyne takie wydarzenie w Krakowie!
Dlaczego jedyne? Oprócz znanej formuły targowej wydarzenie w pełni odpowiada na potrzeby nowoczesnych i wymagających narzeczonych oraz wszystkich pozostałych zakochanych. Wyjątkowa oprawa imprezy, walory obiektu (ponad 700 miejsc na monitorowanym parkingu, restauracja, bary kawowe, strefy relaksu, szatnie) i przede wszystkim przestrzeń zwiedzania wyróżniają Targi Ślubne EXPO Kraków! Prezentacje na wielkiej scenie i pokaz ślubnych pojazdów pozytywnie wpłyną na emocje, jakich doświadczą wszyscy zwiedzający.
Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści. To także namiastka wesela, o jakim marzą narzeczeni…
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.targimlodejpary.pl
Targi Młodej Pary – 2 października 2016, EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9

Uwaga! w związku z targami, już niebawem konkurs z nagrodami. Więcej informacji już niebawem, obserwujcie nasz serwis wymarzony-slub.pl
wydarzenie

Post a Comment