Drewniany zegarek — oryginalny męski dodatek

Dodane przez administrator
19
listopad

W porównaniu z zasobami damskiej garderoby mężczyźni nie mogą liczyć na równie bogaty asortyment dodatków. Najpopularniejszymi akcesoriami, które uświetniają męskie stylizacje, są spinki do mankietów, do krawata i przede wszystkim zegarki. Jest to z pewnością najważniejszy gadżet nowoczesnego mężczyzny. Dlaczego? Zegarek dla mężczyzny jest niczym kolia lub pierścionek dla kobiety. Świadczy o jego statusie społecznym i prestiżu. Elegancki zegarek wyłaniający się spod mankietu koszuli to sygnał, że jego właściciel doskonale wie, czego chce od życia.

Męski zegarek jest też świetną ozdobą stylizacji, który nie wychodzi z mody. W przeciwieństwie do kobiecej mody męskie kolekcje raczej sięgają po inspiracje do ponadczasowej klasyki. Od tego, czy zegarek jest ostatnim hitem mody, znacznie istotniejsze jest, to jakiej jest jakości i jak długo przetrwa. Wolisz mieć dwa porządne zegarki, zamiast kilku wątpliwej jakości? Nic dziwnego, z takiego założenia wychodzi większość nowoczesnych mężczyzn.
Posiadanie zegarka ma też swoje praktyczne aspekty. Po prostu, mając na ręku zegarek, znacznie łatwiej jest trzymać się grafika i być punktualnym. Teoretycznie mamy smartfony… ale komu nie rozładował się telefon w najmniej oczekiwanym momencie, niech pierwszy rzuci kamień. Poza tym, podczas spotkania biznesowego znacznie łatwiej i dyskretniej jest spojrzeć na zegarek, niż wyciągać z kieszeni świecący smartfon — biorąc pod uwagę, że są one coraz większych rozmiarów. Podsumowując: zegarek męski to stylowa klasyka i wygoda. Tylko jaki wybrać, by stał się ciekawym dodatkiem?

Zegarek męski drewniany nie tylko dla drwali

Oczywiście na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli zegarków. Królują zdecydowanie klasyczne modele, wyposażone w ciężkie srebrne lub złote bransolety, z połyskującymi cyferblatami. Opozycją dla nich są wypakowane funkcjami zegarki sportowe, przypominające już niemalże gadżety Agenta 007. A co jeżeli nie gustujemy ani w jednych, ani w drugich? Dla mężczyzn o niebanalnym guście stworzono drewniane zegarki. Brzmi irracjonalnie? A skąd!

Pewnie zastanawiacie się teraz, jak może wyglądać taki drewniany zegarek męski. Otóż inspiracją do jego powstania był klasyczny styl eleganckich zegarków z bransoletą. Różnica jest taka, że zarówno bransoleta, koperta, jak i tarcza zegarka są drewniane. Oczywiście do stworzenia drewnianego zegarka na rękę zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały. Do najlepszych męskich drewnianych zegarków używa się drewna tekowego. Ta egzotyczna odmiana drewna znana jest z niezwykle małej wagi, trwałości, pięknego zapachu i wspaniałego wybarwienia. Co ciekawe każdy element wykonany jest ręcznie. Widoczna jest faktura drewna, piękne słoje, co czyni drewniany zegarek na rękę bardzo oryginalnym gadżetem. Wnętrze zegarka z drewnianą tarczą stanowi wysokiej jakości mechanizm kwarcowy.

Drewniane zegarki męskie na rękę to niebanalny dodatek, który podkreśli Twój związek z naturą. Pamiętaj, że bycie eko to najnowszy trend! Taki zegarek męski doskonale będzie pasował zarówno do biznesowych stylizacji, jak i do casualowych wcieleń.

Odwiedź nasz sklep https://www.topartbizuteria.pl

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski  

Post a Comment