„W czym do ślubu?”- nowy program w TV

Dodane przez administrator
20
marzec

Nowy program na antenie TVN Style, Izabela Janachowska będzie w nim pomagać pannom młodym i ich bliskim skompletować idealne stylizację na ślub i wesele. Gwiazda twierdzi, że program „W czym do ślubu?” przeznaczony jest dla każdego, kto kiedyś będzie co najmniej gościem na ślubie.

Program „W czym do ślubu” zadebiutował na antenie telewizji 19 marca. Bohaterkami autorskiego formatu TVN Style są przyszłe mężatki, które szukają idealnej sukni ślubnej. W znalezieniu wymarzonej kreacji pomocą służy im gospodyni programu Izabela Janachowska wraz ze stylistką ślubną.

– Jako kobieta wiem, jak ważna w życiu każdej z nas jest suknia ślubna. Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę z tego, jak trudno wybrać tę idealną – mówi gwiazda.

Program przeznaczony jest jednak nie tylko dla przyszłych mężatek. Prowadząca ubierać będzie bowiem także bliskie pannie młodej osoby, np. druhny i rodzinę. Zdaniem gwiazdy goście weselni bardzo często mają znacznie większe dylematy odnośnie do stroju niż sama panna młoda, dlatego do oglądania „W czym do ślubu” zaprasza wszystkich, którzy mają zamiar być co najmniej gośćmi na ślubnym przyjęciu.
– To jest problem, jak się ubrać, żeby nie przyćmić panny młodej albo żeby nie wyglądać za skromnie, żeby nie zrobić jej przykrości, w jakim kolorze. To jest milion pytań. I to wszystko też zależy od tego, gdzie ten ślub, w jakim okresie roku – mówi Izabela Janachowska.

W każdym odcinku programu „W czym do ślubu?” występuje panna młoda wraz z jedną bliską jej osobą. Narzeczona przymierza w sumie pięć ślubnych kreacji: jedną wybraną przez siebie, jedną przez towarzyszącą jej osobę oraz trzy zaproponowane przez Izabelę Janachowską. Po narzeczonej jej  towarzyszka przymierza trzy wybrane dla niej kreacje. Po dokonaniu wyboru obie uczestniczki programu poddawane są zabiegom upiększającym u fryzjerów i kosmetyczek. Następnie w pełnej krasie panna młoda oraz osoba towarzysząca prezentują się reszcie rodziny.

– Jeżeli panna młoda wybierze idealną suknię ślubną, to nigdy nie będzie jej żałować. I to jest wyznacznik tego, czy ta suknia była idealna czy nie, czy po latach zaczynasz myśleć: „bez sensu, poszłam w księżniczce, mogłam iść w rybce” – mówi Izabela Janachowska.

Program „W czym do ślubu?” do zobaczenia jest w każdą niedzielę o godz. 13.40 na antenie telewizji TVN Style. W tej samej stacji Izabela Janachowska poprowadzi 4. już edycję niezwykle popularnego programu o tematyce ślubnej „I nie opuszczę cię aż do ślubu”. Ten program z kolei emitowany jest w niedziele o godz. 12.55.

Post a Comment