Co zrobić z dziećmi na weselu?

Dodane przez administrator
5
styczeń

Z dziećmi sprawa nie jest w każdym przypadku taka sama. Jeśli są to zupełne maluchy, zazwyczaj zajmuje się nimi ich Mama i Tata. Oczywiście też słodko jest patrzeć na małe dzieci… szczególnie kiedy śpią lub gdy są uśmiechnięte i wydają z siebie różne radosne dźwięki. Na to, co zrobi taki szkrab i w jakim będzie nastroju dużego wpływu nigdy nie mamy – i to wiadomo.

Najczęściej kłopot sprawiają dzieci, które są w wieku wystarczającym, aby móc biegać po sali. Nie każda Panna Młoda znosi systematyczne pociąganie za sukienkę lub próby wchodzenia pod nią, a Pan – uciekanie i krzyki na swój widok. Tymczasem dla niektórych dzieci to świetna zabawa, znacznie lepsza niż siedzenie przy stole (bo przecież długo nie usiedzą) czy niezrozumiałe dla nich tańce. Pobiegać! – to jest to!

To, co należy zrobić, to zorganizować dzieciom czas. Jeśli dziecko będzie się nudzić, to będzie się starało zrobić wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. A ponieważ dzieci są pomysłowe, będą wymyślać wciąż nowe i nowe zabawy, niekoniecznie uznane przez dorosłych za odpowiednie (np. ściąganie obrusu wraz z naczyniami czy rzucanie się jedzeniem).
Jeśli wiecie, że na Waszym przyjęciu weselnym będą dzieci i nie wiecie, co z nimi zrobić, porozmawiajcie z naszym konsultantem ślubnym . Podpowie Wam on, kto i w jaki sposób mógłby zaopiekować się dziećmi i zorganizować im zajęcia. Musi to być osoba nie tylko pomysłowa, ale także odpowiedzialna i przewidująca. Uwaga! Nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie clowna. Niektóre dzieci się go boją!

Post a Comment