Chcesz być na topie? Wypraw wesele w wiejskim stylu!

Dodane przez administrator
26
lipiec

para młoda zakłada obrączkę

Wesela w wiejskim stylu stają się coraz bardziej popularne. Są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych przyjęć i często wpisują się w modę na  ich organizację w stylu eko lub rustykalnym. Wprowadzeniem w taką stylistykę mogą być zaproszenia, które otrzymają przyszli goście. Powinny być delikatne oraz naturalne, utrzymane w kolorystyce bieli, beżu lub kremu z dodatkami rafii, juty, koronki. Idealnie sprawdzi się również szary papier pakowny oraz suszone zboże i kwiaty. Jakie dodatki należy jeszcze wziąć pod uwagę, aby zorganizować wesele zgodnie z najnowszymi trendami?

Wesele w wiejskim stylu – wybór miejsca

Przed dokonaniem wyboru o miejscu ślubu warto zwiedzić ich jak najwięcej. Nie zaszkodzi przejrzeć internet w celu inspiracji, których nie brakuje na stronie https://www.weselezklasa.pl/ Coraz modniejsze stają się śluby na świeżym powietrzu. Altany udekorowane w pnące rośliny, róże, lampiony lub słoiki tworzą niepowtarzalny klimat, który nie tylko ładnie prezentuje się podczas ceremonii, ale również cudownie wygląda na zdjęciach pamiątkowych. Jeśli choćby ze względu na porę roku, w jakiej powiemy sobie „TAK”, nie możemy zdecydować się na ślub oraz wesele pod gołym niebem, to warto poszukać kościoła lub katedry wykonanej z drewna. Takie miejsca same w sobie mają już odpowiedni klimat, więc dodatkowy wystrój, to pestka.

A może wesele w stodole?

Idealnym miejscem do organizacji wesela jest odrestaurowana obora lub stodoła. Wnętrze rozświetlone milionem małych lampeczek oraz kilkunastoma świecami, a do tego pnącza bluszczu, drewniane plastry jako podkładki pod talerze i słoiki użyte jako wazony do kwiatów stworzą razem niebywałe połączenie, które zabierze dech w piersiach wszystkim gościom. Mini zoo, w którym będą kury, kaczki, króliki, kozy i gęsi to atrakcja, którą warto wziąć pod uwagę jako rozrywka nie tylko dla dzieci. Można też pomyśleć o innych atrakcjach, takich jak te: https://www.weselezklasa.pl/atrakcje-weselne,42/

Pomyśl o kwiatach

Kwiaty to element dekoracyjny, który nie tylko w bukiecie posiada Pani Młoda. Pan Młody oraz świadek mają małe bukieciki w butonierce, świadkowa często ma mini bukiecik we włosach. Warto zwrócić uwagę, aby kwiaty były delikatne. Idealnie sprawdzą się te świeżo zebrane. Jeśli jednak wolimy te z kwiaciarni, weźmy pod uwagę rumianek, lawendę, gipsówkę, róże oraz bez. To kwiaty, które są delikatne i wpasują się w wiejski klimat.

Wiejskie wesele nie będzie przaśne bez kapeli, która będzie przygrywała utwory znane i lubiane przez wszystkich. Aby uniknąć rozczarowań, warto wziąć pod uwagę zespoły polecane przez rodzinę i znajomych.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Post a Comment