Bez tytułu

Dodane przez FRESHVIEWWEDDING

Fresh View Wedding

Fresh View Wedding
Fresh View Wedding
Profesjonalne wykonawstwo filmów weselnych – różne pakiety, obsługa wesel w całej Polsce, możliwość ujęć z drona, nowoczesne filmowanie ślubne przy użyciu specjalistycznego sprzętu – sprawdź nas!

Filmowanie weselne które oferujemy to kompleksowa i zarazem nowoczesna forma wideofilmowania ślubnego, które serdecznie polecamy Młodym Parom z całej Polski. Fresh View Wedding wykona dla Was dynamiczny film weselny, z ujęciami z lotu ptaka, w jakości 4K, także z kilku kamer (możliwość filmowania przez 2 operatorów). Film z wesela uzupełnimy wieloma dodatkami m.in. teledyskiem weselnym, video z pleneru, czy podziękowaniem dla rodziców w formie filmowej itd. Przygotujemy film weselny, który z całą pewnością zrobi wrażenie na niejednemu odbiorcy. Preferujemy długość filmów ślubnych między 70-90 minut – zapewniamy świeży efekt dzięki m.in. wysokiej rozdzielczości nagrywania oraz wielu efektom montażowym, które sprawią że film będzie nowoczesny w odbiorze jeszcze przez wiele lat. Postaw na nowoczesne wideofilmowanie ślubne od Fresh View Wedding – polecamy!

Filmowanie wesel
660 783 930
Wrocław
Tęczowa 78/5c
woj. dolnośląskie
filmowanie wesel, wideofilmowanie wesel, wideofilmowanie ślubów, filmowanie ślubów, film weselny, filmowanie ślubu, film ślubny, kamerzysta na wesele, filmowanie ślubne, wideofilmowanie ślub
  • Fresh View Wedding
  • Fresh View Wedding
  • Fresh View Wedding
  • Fresh View Wedding

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Proszę się zalogować, aby wysłąć wiadomość do osoby odpowiedzialnej za kontakt z klientem.

Zostaw komentarz

Lub
Udostępnij

Zostaw komentarz

Lub