Album drewniany jako prezent na urodziny lub chrzest

Dodane przez administrator
30
lipiec

Wśród prezentów na szczególne okazje można wyróżnić te, kupowane w pośpiechu w wielkich galeriach handlowych oraz takie, którym trzeba poświęcić nieco więcej czasu i uwagi. Zarówno te pierwsze, jak i te drugie sprawiają obdarowanym mnóstwo radości. Ale to o tych ostatnich pamiętamy zazwyczaj przez długie lata i wracamy do nich w chwilach nostalgii i zadumy. Takim prezentem na chrzest lub urodziny jest wyjątkowy, ręcznie robiony album drewniany firmy ARTKEY.

Wspomnienia zapisane na zdjęciach

Fotografie stanowią najcenniejszą pamiątkę. Uchwycone na nich chwile bawią, wzruszają, przywodzą na myśl dni, które już nie wrócą. W czasach, kiedy nic nie jest trwałe, a czas pędzi nieubłaganie, warto pochylić się nad tymi ulotnymi momentami, kiedy wszystko jest tak, jak być powinno, a nasze serca wypełnione są szczęściem i beztroską. To właśnie tym chwilom należy się wyjątkowa oprawa – tworzona  z pasją, miłością i wielkim szacunkiem do tego, co w życiu ważne. Drewno, jak żaden inny materiał oddaje te wszystkie uczucia i wyjątkowe emocje. Jego żywy, niepowtarzalny zapach przypomina nam ulotne chwile, szorstka faktura – ciepło i rodzinną atmosferę, a trwałość materiału podkreśla niezmienność naszych uczuć. Nie ma lepszego prezentu, niż ten tworzony z doskonałego materiału, zaprojektowany i przygotowany z myślą o wyjątkowych osobach, które mają być nim obdarowane. Takie są właśnie albumy ART-KEY. Wykonane z ogromną precyzją i dbałością o szczegóły mogą uchodzić za prawdziwe dzieła sztuki.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że urodziny to wyjątkowa okazja. Bez względu na to, ile lat kończymy, chcemy aby ten dzień był wyjątkowy. Czasem w tym dniu towarzyszy nam radość i podekscytowanie tym, co jeszcze przed nami, czasem tęsknota za tym, co minęło. Ten dzień, jak żaden inny skłania do refleksji. Bez względu na to, jak i gdzie świętujemy, jaki nastrój nam towarzyszy – liczą się przede wszystkim osoby, które są wokół nas. A prezenty? Najważniejsze to te, z którymi wiążą się najcudowniejsze wspomnienia. A co może być piękniejszego niż pięknie oprawiony album ze zdjęciami? Taki prezent to pamiątka na całe życie. Wręczając go bliskiej nam osobie mamy pewność i gwarancję, że wywoła na jej twarzy nie tylko uśmiech zadowolenia, ale nawet łzy wzruszenia.

Podobnie jest w przypadku tak wyjątkowej okazji, jaką jest chrzest. Wprawdzie nowonarodzone dziecko, które dopiero wita się ze światem, nie doceni od razu tego upominku, ale po latach będzie to dla niego swoista podróż w czasie. O tyle szczególna, że przygotowana specjalnie z myślą o maluchu. Wręczając taki prezent mamy pewność, że przetrwa on całe lata, a nawet, z biegiem czasu, zyska na wyglądzie i wartości. Taki jest bowiem urok drewna, które dodaje charakteru i wyjątkowości  już i tak niebanalnemu przedmiotowi, jakim jest album do zdjęć. I nie będzie przesadą, stwierdzenie, że te albumy mają duszę. Duszę zamkniętą w kawałku pięknego, oszlifowanego drewna.

ART-KEY urzeka nie tylko oryginalnością swoich produktów, ale też precyzją i jakością wykonania. Setki zadowolonych klientów i pozytywnych opinii mówią same za siebie. Te małe dzieła sztuki można podziwiać i zamawiać na stronie www.artkey.pl .

Daj się oczarować i ulegnij magii ART-KEY.

Post a Comment